Uitslagen NK WinterTriathlon 2007 Assen

De NK WinterTriathlon 2007 gehouden 27 oktober 2007 in Assen is gewonnen door Wim Nieuwkerk in een tijd van 2:25:07. Erik-Jan Spijkerman en Erik-Simon Strijk completeren de top 3. Bij de dames won Bianca Broers in 2:52:19 voor Evi van Ekris en Janet ten Kate.

Kijk voor meer informatie op de website van de organisatie: www.wintertriathlonassen.nl.

Lange Afstand

Pos Bib Firstname Class Add1 LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
1 1 Wim Nieuwkerk H24 FIJNAART 0:32:08,526 1:14:46,544 0:38:12,699 2:25:07,769
2 51 Erik-Jan Spijkerman H24 NIBBIXWOUD 0:34:47,412 1:20:33,130 0:35:21,429 2:30:41,971
3 3 Erik-Simon Strijk H20 HAZERSWOUDE-RD 0:32:53,020 1:21:27,642 0:37:00,385 2:31:21,047
4 6 Martin Veenhuizen H24 EKEHAAR 0:34:43,420 1:20:33,151 0:36:42,917 2:31:59,488
5 4 Robert Beute H24 ASSEN 0:35:09,298 1:19:58,971 0:36:51,324 2:31:59,593
6 2 Guido Gosselink H24 AHAUS ALSTÄTTE (Duitsl.) 0:34:27,119 1:20:48,782 0:37:40,761 2:32:56,662
7 36 Kurt v.d. Nes H24 ZWOLLE 0:38:09,566 1:20:32,767 0:35:14,492 2:33:56,825
8 11 Thijs Koelen H20 RENKUM 0:37:04,176 1:20:28,364 0:37:08,871 2:34:41,411
9 91 Gerard Lange H40 GRONINGEN 0:37:03,560 1:22:39,789 0:37:24,960 2:37:08,309
10 22 Pieter-Jan van Herel H24 DELFT 0:36:27,924 1:23:20,095 0:37:45,719 2:37:33,738
11 5 Machiel Ittmann H24 HILVERSUM 0:35:11,573 1:22:27,309 0:40:08,199 2:37:47,081
12 136 Alco Kruithof H45 LEMMER 0:39:03,463 1:21:57,525 0:37:35,370 2:38:36,358
13 41 Jurgen Segers H24 VELDHOVEN 0:36:34,399 1:22:25,537 0:40:42,327 2:39:42,263
14 144 Dré van Oosten H45 ANNA PAULOWNA 0:36:30,087 1:22:25,694 0:41:02,005 2:39:57,786
15 52 Joost Legtenberg H24 ARNHEM 0:38:39,456 1:21:01,080 0:43:07,283 2:42:47,819
16 191 Hans Scholing H50 RUINEN 0:39:55,717 1:24:35,223 0:38:37,281 2:43:08,221
17 197 Rob van Zanten H50 VLAARDINGEN 0:36:29,473 1:28:14,877 0:39:04,303 2:43:48,653
18 147 Huub Stammes H45 SOEST 0:39:53,332 1:23:47,514 0:41:07,356 2:44:48,202
19 145 Arie Reurink H45 BALKBRUG 0:38:44,445 1:21:35,873 0:44:58,717 2:45:19,035
20 112 Jurgen Meijer H40 UTRECHT 0:41:47,462 1:25:23,995 0:38:18,576 2:45:30,033
21 96 Leon de Priester H40 ASSEN 0:40:57,058 1:25:54,105 0:39:04,670 2:45:55,833
22 149 Piet van Tol H45 LISSE 0:37:25,196 1:22:21,879 0:46:23,544 2:46:10,619
23 32 Arjan Kruyt H24 ASSEN 0:38:13,334 1:22:46,067 0:45:30,102 2:46:29,503
24 106 Peter Visscher H40 DE WIJK 0:43:18,905 1:25:03,958 0:38:34,158 2:46:57,021
25 37 Rinse v.d. Ouweelen H24 MONNICKENDAM 0:38:06,311 1:25:52,401 0:43:06,012 2:47:04,724
26 228 Paul ten Hag H55 AMERSFOORT 0:39:26,871 1:26:12,360 0:41:40,993 2:47:20,224
27 101 Frans Spruijt H40 GOUDA 0:38:40,129 1:25:40,200 0:43:36,812 2:47:57,141
28 18 Jeroen Funken H24 ASSEN 0:40:00,067 1:27:00,375 0:41:33,893 2:48:34,335
29 200 Gerard Sluijs H50 UTRECHT 0:38:12,542 1:31:17,080 0:39:18,293 2:48:47,915
30 19 Ronald de Graaf H24 KOUDEKERK A/D RIJN 0:36:24,116 1:33:53,178 0:38:31,435 2:48:48,729
31 184 Klaas de Leth H50 AMSTERDAM 0:39:23,127 1:27:21,627 0:42:33,977 2:49:18,731
32 100 Koen Spoorenberg H40 LANDSMEER 0:40:11,435 1:24:17,532 0:44:58,577 2:49:27,544
33 244 Frits Riemersma H55 HAREN 0:40:18,864 1:29:02,222 0:40:34,661 2:49:55,747
34 110 Han Wolsing H40 AMERSFOORT 0:36:53,487 1:31:34,646 0:42:20,143 2:50:48,276
35 98 Geert de Ruiter H40 VALKENBURG ZH 0:41:29,267 1:24:09,067 0:45:22,778 2:51:01,112
36 29 Jeroen Kalter H24 BALKBRUG 0:38:15,053 1:22:04,378 0:50:49,805 2:51:09,236
37 99 Jan v.d. Sleet H40 HAREN 0:43:24,960 1:26:19,324 0:41:41,301 2:51:25,585
38 193 Her Tesselaar H50 HEERHUGOWAARD 0:38:12,011 1:33:46,353 0:39:37,786 2:51:36,150
39 130 Leo van Egmond H45 ALPHEN AD RIJN 0:39:56,255 1:28:29,179 0:43:27,798 2:51:53,232
40 302 Bianca Broers D24 LEMMER 0:39:54,898 1:32:20,906 0:40:00,564 2:52:16,368
41 50 Joris de Winter H24 GARNWERD 0:41:09,579 1:24:58,169 0:46:08,645 2:52:16,393
42 43 Rolf Smeding H24 AMSTERDAM 0:43:41,965 1:27:02,853 0:41:58,568 2:52:43,386
43 12 Edwin Wiersema H20 EELDE 0:43:40,998 1:26:18,108 0:42:55,512 2:52:54,618
44 234 Co Looijesteijn H55 ANNA PAULOWNA 0:40:31,463 1:31:22,121 0:41:06,102 2:52:59,686
45 182 Fetse Hoogland H50 RODEN 0:42:15,193 1:30:20,892 0:40:26,255 2:53:02,340
46 90 Eric Kooistra H40 EMMEN 0:41:21,185 1:28:05,594 0:43:51,389 2:53:18,168
47 225 Douwe Brouwer H55 FERWERT 0:43:27,824 1:30:17,999 0:39:57,238 2:53:43,061
48 125 Fred Boelens H45 VELP 0:43:29,798 1:28:56,128 0:42:00,471 2:54:26,397
49 239 Klaas Tanis H55 FRANEKER 0:38:55,128 1:34:26,089 0:41:05,542 2:54:26,759
50 26 Ger Inberg H24 ENSCHEDE 0:38:53,946 1:28:13,008 0:47:50,621 2:54:57,575
51 301 Evi van Ekris D20 WOERDEN 0:46:09,550 1:27:30,640 0:41:25,324 2:55:05,514
52 232 Pierre Klerken H55 VENLO 0:44:22,036 1:29:26,024 0:41:24,800 2:55:12,860
53 81 Tjipko Dijkstra H40 ASSEN 0:41:05,541 1:30:59,069 0:43:41,009 2:55:45,619
54 102 Maurice Tijink H40 NORDHORN (Duitsl.) 0:43:25,670 1:28:29,352 0:44:13,119 2:56:08,141
55 138 Jan van Loenen H45 METEREN 0:39:30,803 1:32:47,362 0:43:56,267 2:56:14,432
56 175 Henk v.d. Belt H50 HUISSEN 0:43:30,196 1:32:26,858 0:40:25,551 2:56:22,605
57 28 Ronald de Jong H24 ASSEN 0:40:52,851 1:34:41,084 0:41:02,937 2:56:36,872
58 152 Rob de Boer H45 AMSTERDAM 0:40:31,773 1:29:02,516 0:47:14,770 2:56:49,059
59 131 Jan van Eijk H45 NIEUWVEEN 0:40:38,441 1:31:23,988 0:44:57,589 2:57:00,018
60 78 Jan Willem de Bos H40 GRONINGEN 0:45:22,042 1:27:42,872 0:44:11,522 2:57:16,436
61 25 Henk Huitema H24 AMERSFOORT 0:42:15,633 1:33:23,192 0:41:39,677 2:57:18,502
62 128 Jaap Buchli H45 SANTPOORT 0:42:08,679 1:31:45,473 0:43:51,708 2:57:45,860
63 24 Bernd Horsman H24 WAGENINGEN 0:39:49,398 1:29:51,037 0:48:06,751 2:57:47,186
64 80 Jeroen van Dijk H40 ZWOLLE 0:42:17,331 1:29:11,530 0:46:25,743 2:57:54,604
65 48 Bart v.d. Wal H24 UTRECHT 0:38:11,163 1:30:40,909 0:49:08,020 2:58:00,092
66 17 Joos Francke H24 AMSTERDAM 0:42:26,814 1:28:35,464 0:47:12,628 2:58:14,906
67 183 Dirk Keekstra H50 GRONINGEN 0:44:02,158 1:32:45,449 0:41:53,246 2:58:40,853
68 240 Siem Tesselaar H55 ALKMAAR 0:44:09,535 1:30:59,384 0:43:32,094 2:58:41,013
69 94 Martin Neijensteijn H40 ZWOLLE 0:41:27,889 1:30:18,482 0:47:02,819 2:58:49,190
70 46 Gerard Ubbels H24 STIENS 0:43:28,527 1:30:11,120 0:45:16,478 2:58:56,125
71 93 Dirk van Looy H40 LEMMER 0:43:32,807 1:30:30,071 0:44:57,804 2:59:00,682
72 89 Roel Klungel H40 AMSTERDAM 0:41:46,711 1:33:58,399 0:43:33,300 2:59:18,410
73 105 Rense Veenstra H40 HAREN 0:40:07,325 1:38:34,661 0:40:41,165 2:59:23,151
74 325 Janet ten Kate D40 GRONINGEN 0:46:08,687 1:30:51,650 0:42:24,915 2:59:25,252
75 226 Ronald Damen H55 EEMNES 0:40:18,452 1:31:42,233 0:47:25,446 2:59:26,131
76 104 Jan Veen H40 ASSEN 0:43:26,457 1:31:59,516 0:44:39,373 3:00:05,346
77 53 Gerrit van Egmond H24 KATWIJK 0:39:57,858 1:29:09,235 0:51:01,586 3:00:08,679
78 306 Martine ten Kate D24 BALKBRUG 0:39:04,029 1:34:15,429 0:48:14,138 3:01:33,596
79 27 Erik Jansen H24 HOLTEN 0:38:25,108 1:29:42,358 0:53:27,766 3:01:35,232
80 83 Theo Ebben H40 DOORNENBURG 0:46:54,999 1:28:21,792 0:46:34,594 3:01:51,385
81 189 Bart v.d. Sant H50 GENDT 0:43:21,816 1:36:29,292 0:42:30,241 3:02:21,349
82 77 Roland Beumer H40 NORG 0:44:22,655 1:32:53,924 0:45:11,650 3:02:28,229
83 111 Kees Jansen H40 HILLEGOM 0:41:10,451 1:29:07,258 0:52:11,923 3:02:29,632
84 291 Dick Benschop H65 SLEEUWIJK 0:47:17,040 1:28:03,360 0:47:29,870 3:02:50,270
85 88 Oscar de Jong H40 DOODSTIL 0:40:13,196 1:36:32,736 0:46:08,754 3:02:54,686
86 146 Adri Rink H45 GRONINGEN 0:40:32,246 1:32:34,559 0:49:55,916 3:03:02,721
87 229 Leo de Hartog H55 LEERSUM 0:42:21,369 1:31:40,450 0:49:01,491 3:03:03,310
88 308 Marion Visser D24 NOORD SCHARWOUDE 0:45:07,604 1:36:04,354 0:41:57,700 3:03:09,658
89 277 Aart v.d. Breevaart Bravenboer H60 NUMANSDORP 0:44:31,719 1:33:36,333 0:45:06,731 3:03:14,783
90 82 Erik Dost H40 GRONINGEN 0:41:48,159 1:35:51,417 0:45:35,919 3:03:15,495
91 108 Pierre Wassenaar H40 LISSE 0:43:59,506 1:33:25,569 0:46:14,731 3:03:39,806
92 16 Jack Flik H24 RUINEN 0:45:50,758 1:31:27,643 0:46:37,330 3:03:55,731
93 326 Geke Venema D40 EASTERLITTENS 0:45:45,696 1:34:03,447 0:44:11,478 3:04:00,621
94 39 Marco Puik H24 COTHEN 0:43:22,288 1:29:53,448 0:51:03,228 3:04:18,964
95 107 Ruud Voerman H40 NIEUWE NIEDORP 0:44:41,242 1:32:52,060 0:47:05,520 3:04:38,822
96 178 Hans de Groot H50 UITHOORN 0:44:11,444 1:28:35,369 0:52:08,112 3:04:54,925
97 142 Ger van Mossel H45 LEIDEN 0:42:14,284 1:35:32,412 0:47:19,676 3:05:06,372
98 190 Jack Schoenmakers H50 WAGENINGEN 0:43:54,307 1:31:46,836 0:50:24,663 3:06:05,806
99 85 Hans Geerts H40 VOORBURG 0:44:05,334 1:37:04,534 0:45:20,698 3:06:30,566
100 135 Hendry Kooistra H45 MIJDRECHT 0:44:24,397 1:33:07,555 0:49:16,468 3:06:48,420
101 127 Henrie de Bruin H45 LISSE 0:45:03,482 1:32:40,359 0:49:05,706 3:06:49,547
102 287 Lambert Veen H60 TER AARD 0:47:43,149 1:34:54,492 0:44:34,001 3:07:11,642
103 79 Marcel Clement H40 HEERHUGOWAARD 0:44:24,005 1:38:38,319 0:44:10,362 3:07:12,686
104 45 Henk Tijdink H24 ZUTPHEN 0:43:18,418 1:34:09,330 0:49:46,067 3:07:13,815
105 23 John Heysteeg H24 AMSTELVEEN 0:45:41,255 1:34:14,168 0:47:44,517 3:07:39,940
106 95 Michiel van Niekerk H40 NIEUWERKERK A/D IJSSEL 0:40:15,680 1:35:13,106 0:52:46,343 3:08:15,129
107 15 Ruben van Duren H24 HEEMSKERK 0:41:32,320 1:34:32,527 0:52:35,585 3:08:40,432
108 179 Gerard v.d. Helder H50 NOORDEN 0:44:49,443 1:32:34,342 0:52:05,466 3:09:29,251
109 241 Wijnand v.d. Vendel H55 OTTERLO 0:46:41,221 1:39:13,780 0:43:36,240 3:09:31,241
110 176 Arend Bisschop H50 PESSE 0:45:15,683 1:32:32,204 0:53:49,723 3:11:37,610
111 133 Richard Hol H45 AMERSFOORT 0:46:19,209 1:37:00,060 0:48:47,213 3:12:06,482
112 275 Cees de Boer H60 ASSEN 0:45:18,044 1:38:02,033 0:49:12,889 3:12:32,966
113 86 Gert Hardeman H40 UTRECHT 0:46:10,520 1:31:31,833 0:55:30,792 3:13:13,145
114 185 Arie Meijer H50 PUNTHORST 0:50:21,057 1:38:16,318 0:44:56,352 3:13:33,727
115 188 Adrianus de Ridder H50 GELDERMALSEN 0:47:15,576 1:36:43,009 0:49:48,130 3:13:46,715
116 242 Tinus Wils H55 PESSE 0:44:32,216 1:42:34,575 0:47:03,499 3:14:10,290
117 198 Hans Slaa H50 PESSE 0:47:25,368 1:40:01,598 0:46:59,491 3:14:26,457
118 31 Sander Kroeze H24 ROTTERDAM 0:44:23,207 1:37:56,024 0:52:35,831 3:14:55,062
119 294 Harry v.d. Werff H65 ECHTELD 0:47:37,226 1:38:43,807 0:48:45,947 3:15:06,980
120 151 Flip Wijfje H45 TER AAR 0:48:19,601 1:38:50,802 0:48:01,595 3:15:11,998
121 281 Jos v.d. Lee H60 TER AAR 0:48:16,747 1:38:52,375 0:48:42,250 3:15:51,372
122 285 Jan v.d. Pol H60 VEENENDAAL 0:44:48,391 1:42:08,576 0:49:26,812 3:16:23,779
123 194 Erik v.d. Vries H50 ASSEN 0:46:37,349 1:40:06,580 0:50:02,773 3:16:46,702
124 288 Gerard Sierksma H60 PEIZERMADE 0:45:37,804 1:41:05,749 0:50:35,816 3:17:19,369
125 109 Lion Wildenburg H40 DELFT 0:44:42,017 1:41:41,708 0:51:40,906 3:18:04,631
126 139 Leo de Man H45 EDE 0:48:47,840 1:39:24,848 0:50:13,823 3:18:26,511
127 307 Liesbeth Lind D24 TWISK 0:47:19,769 1:40:26,357 0:52:13,088 3:19:59,214
128 243 Eduard Borst H55 URSEM 0:47:24,164 1:38:58,182 0:53:37,043 3:19:59,389
129 113 Leon Hoogervorst H40 NOORDWIJKERHOUT 0:48:13,806 1:39:36,583 0:52:16,640 3:20:07,029
130 276 Johan Bols H60 EMMEN 0:52:28,949 1:39:21,472 0:48:30,006 3:20:20,427
131 132 Willem Elfrink H45 ZEVENAAR 0:47:27,949 1:42:59,653 0:50:32,254 3:20:59,856
132 284 Ype van Olst H60 DRACHTEN 0:51:39,144 1:40:07,233 0:49:29,037 3:21:15,414
133 235 Roelof Moes H55 NIJEVEEN 0:51:57,835 1:38:51,078 0:50:37,868 3:21:26,781
134 148 Peter Timmer H45 DWINGELOO 0:48:41,831 1:39:04,277 0:54:58,835 3:22:44,943
135 296 Piet Kreeft H70 WILLEMSTAD 0:47:42,212 1:39:23,922 0:56:20,456 3:23:26,590
136 76 Sjaak de Beijer H40 GENDT 0:44:47,728 1:44:13,120 0:54:59,541 3:24:00,389
137 187 Charles van Rheenen H50 VEENENDAAL 0:45:21,043 1:40:26,957 0:58:14,670 3:24:02,670
138 150 Rinus Visser H45 HEERHUGOWAARD 0:46:36,627 1:40:36,086 0:56:54,795 3:24:07,508
139 283 Arie Lover H60 HEERHUGOWAARD 0:46:18,217 1:40:28,986 0:58:01,019 3:24:48,222
140 297 Bennie Schuurman H70 HOOGEZAND 0:49:32,182 1:41:26,193 0:54:13,731 3:25:12,106
141 196 Henk Wijbenga H50 HOORN 0:45:41,151 1:42:11,719 0:58:08,279 3:26:01,149
142 280 Jan Kooistra H60 HARLINGEN 0:49:07,826 1:44:13,795 0:52:55,348 3:26:16,969
143 177 Jan Bos H50 ZWOLLE 0:49:50,151 1:42:01,514 0:54:34,151 3:26:25,816
144 292 Boudewijn Boomsma H65 HEEMSTEDE 0:47:17,787 1:49:05,466 0:51:32,013 3:27:55,266
145 286 Johan Schrader H60 SPANKEREN 0:45:51,776 1:51:37,543 0:51:59,479 3:29:28,798
146 351 Carla Reijrink D50 POSTERENK-WILP 0:50:05,874 1:47:24,230 0:52:05,998 3:29:36,102
147 141 Jaap Meijering H45 RODEN 0:50:40,996 1:46:38,051 0:52:17,444 3:29:36,491
148 360 Tammoa Kasemier D60 GRONINGEN 0:50:41,402 1:46:59,098 0:51:56,539 3:29:37,039
149 305 Grietje Hoogerkamp-Heeg D24 ODOORN 0:50:00,207 1:51:41,065 0:49:35,892 3:31:17,164
150 304 Marlies Groenewold D24 AMSTELVEEN 0:43:51,978 1:51:21,937 0:58:29,919 3:33:43,834
151 279 Gerard Brugman H60 HAZERSWOUDE 0:45:31,033 1:52:42,824 0:55:55,986 3:34:09,843
152 186 Tom Neervoort H50 NOORD-SCHARWOUDE 0:47:14,971 1:51:35,526 0:57:23,275 3:36:13,772
153 236 Kees Overes H55 BODEGRAVEN 0:51:56,405 1:48:23,283 0:56:14,185 3:36:33,873
154 293 Geert Klungel H65 SMILDE 0:51:11,273 1:49:42,314 0:56:20,014 3:37:13,601
155 350 Kitty van Bloois D50 SCHIEDAM 0:51:26,242 1:45:54,179 1:00:00,443 3:37:20,864
156 40 Thijs Puik H24 LINSCHOTEN 0:45:49,125 1:48:50,185 1:03:05,678 3:37:44,988
157 143 Jan Mulder H45 RUINEN 0:55:03,904 1:53:04,682 0:51:49,394 3:39:57,980
158 231 Ruud Klaare H55 LEERSUM 0:47:28,781 1:50:03,826 1:04:43,700 3:42:16,307
159 230 Gerrit v.d. Horst H55 ZWAMMERDAM 0:55:38,627 1:47:39,626 1:00:01,632 3:43:19,885
160 295 Joop Groeneweg H70 BLESKENSGRAAF 0:54:16,664 1:53:31,333 0:56:38,975 3:44:26,972
161 97 Rob Rasenberg H40 TERHEIJDEN 0:39:56,892 1:26:39,315
162 33 Edwin Mellema H24 VEENDAM 0:37:11,256 1:28:53,412
163 137 Jack Lenssen H45 OOSTRUM 0:39:47,278 1:24:49,695
164 87 Herman Hendrickx H40 SLEK-ECHT 0:48:45,502 2:11:40,373
165 290 Jan Baas H65 OOSTERSTREEK 0:59:16,223 1:51:55,438
166 129 Pieter Cats H45 ASSEN 0:45:04,293 1:31:51,275
167 278 Aad Brugman H60 BOSKOOP 1:00:57,981 1:03:44,823
168 42 Arjen Smedes H24 GRONINGEN 0:37:57,333 1:30:50,108
169 126 Pieter Boumeester H45 EMPE 0:41:41,021 1:40:09,819
170 181 Meine Hoitsma H50 KOLLUM 0:44:55,976 1:48:55,184
171 180 Fokko Hindriks H50 GRONINGEN 0:41:36,808
172 103 Egbert Veen H40 ASSEN 0:47:43,766
173 75 Piet Alkema H40 HOOGEZAND 0:49:21,144
174 282 Rinze Lenstra H60 OOSTERHESSELEN 0:54:28,356
DQ 192 Egbert Schuitema H50 BORGERCOMPAGNIE 0:39:54,424 1:26:31,889 0:43:50,077 2:50:16,390
DQ 134 Nico de Jong H45 EKEHAAR 0:44:06,879 1:33:43,358 0:47:32,818 3:05:23,055
DQ 199 Piet Stroek H50 ROTTERDAM 0:40:10,980 1:45:33,525 0:45:00,998 3:10:45,503
Pos Bib Firstname Class Woonplaats LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
D20
1 301 Evi van Ekris D20 WOERDEN 0:46:12,550 1:27:30,640 0:41:25,324 2:55:08,514
D24
1 302 Bianca Broers D24 LEMMER 0:39:57,898 1:32:20,906 0:40:00,564 2:52:19,368
2 306 Martine ten Kate D24 BALKBRUG 0:39:07,029 1:34:15,429 0:48:14,138 3:01:36,596
3 308 Marion Visser D24 NOORD SCHARWOUDE 0:45:10,604 1:36:04,354 0:41:57,700 3:03:12,658
4 307 Liesbeth Lind D24 TWISK 0:47:22,769 1:40:26,357 0:52:13,088 3:20:02,214
5 305 Grietje Hoogerkamp-Heeg D24 ODOORN 0:50:03,207 1:51:41,065 0:49:35,892 3:31:20,164
6 304 Marlies Groenewold D24 AMSTELVEEN 0:43:54,978 1:51:21,937 0:58:29,919 3:33:46,834
D40
1 325 Janet ten Kate D40 GRONINGEN 0:46:11,687 1:30:51,650 0:42:24,915 2:59:28,252
2 326 Geke Venema D40 EASTERLITTENS 0:45:48,696 1:34:03,447 0:44:11,478 3:04:03,621
D50
1 351 Carla Reijrink D50 POSTERENK-WILP 0:50:08,874 1:47:24,230 0:52:05,998 3:29:39,102
2 350 Kitty van Bloois D50 SCHIEDAM 0:51:29,242 1:45:54,179 1:00:00,443 3:37:23,864
D60
1 360 Tammoa Kasemier D60 GRONINGEN 0:50:44,402 1:46:59,098 0:51:56,539 3:29:40,039
H20
1 3 Erik-Simon Strijk H20 HAZERSWOUDE-RD 0:32:56,020 1:21:27,642 0:37:00,385 2:31:24,047
2 11 Thijs Koelen H20 RENKUM 0:37:07,176 1:20:28,364 0:37:08,871 2:34:44,411
3 12 Edwin Wiersema H20 EELDE 0:43:43,998 1:26:18,108 0:42:55,512 2:52:57,618
H24
1 1 Wim Nieuwkerk H24 FIJNAART 0:32:11,526 1:14:46,544 0:38:12,699 2:25:10,769
2 51 Erik-Jan Spijkerman H24 NIBBIXWOUD 0:34:50,412 1:20:33,130 0:35:21,429 2:30:44,971
3 6 Martin Veenhuizen H24 EKEHAAR 0:34:46,420 1:20:33,151 0:36:42,917 2:32:02,488
4 4 Robert Beute H24 ASSEN 0:35:12,298 1:19:58,971 0:36:51,324 2:32:02,593
5 2 Guido Gosselink H24 AHAUS ALSTÄTTE (Duitsl.) 0:34:30,119 1:20:48,782 0:37:40,761 2:32:59,662
6 36 Kurt v.d. Nes H24 ZWOLLE 0:38:12,566 1:20:32,767 0:35:14,492 2:33:59,825
7 22 Pieter-Jan van Herel H24 DELFT 0:36:30,924 1:23:20,095 0:37:45,719 2:37:36,738
8 5 Machiel Ittmann H24 HILVERSUM 0:35:14,573 1:22:27,309 0:40:08,199 2:37:50,081
9 41 Jurgen Segers H24 VELDHOVEN 0:36:37,399 1:22:25,537 0:40:42,327 2:39:45,263
10 52 Joost Legtenberg H24 ARNHEM 0:38:42,456 1:21:01,080 0:43:07,283 2:42:50,819
11 32 Arjan Kruyt H24 ASSEN 0:38:16,334 1:22:46,067 0:45:30,102 2:46:32,503
12 37 Rinse v.d. Ouweelen H24 MONNICKENDAM 0:38:09,311 1:25:52,401 0:43:06,012 2:47:07,724
13 18 Jeroen Funken H24 ASSEN 0:40:03,067 1:27:00,375 0:41:33,893 2:48:37,335
14 19 Ronald de Graaf H24 KOUDEKERK A/D RIJN 0:36:27,116 1:33:53,178 0:38:31,435 2:48:51,729
15 29 Jeroen Kalter H24 BALKBRUG 0:38:18,053 1:22:04,378 0:50:49,805 2:51:12,236
16 50 Joris de Winter H24 GARNWERD 0:41:12,579 1:24:58,169 0:46:08,645 2:52:19,393
17 43 Rolf Smeding H24 AMSTERDAM 0:43:44,965 1:27:02,853 0:41:58,568 2:52:46,386
18 26 Ger Inberg H24 ENSCHEDE 0:38:56,946 1:28:13,008 0:47:50,621 2:55:00,575
19 28 Ronald de Jong H24 ASSEN 0:40:55,851 1:34:41,084 0:41:02,937 2:56:39,872
20 25 Henk Huitema H24 AMERSFOORT 0:42:18,633 1:33:23,192 0:41:39,677 2:57:21,502
21 24 Bernd Horsman H24 WAGENINGEN 0:39:52,398 1:29:51,037 0:48:06,751 2:57:50,186
22 48 Bart v.d. Wal H24 UTRECHT 0:38:14,163 1:30:40,909 0:49:08,020 2:58:03,092
23 17 Joos Francke H24 AMSTERDAM 0:42:29,814 1:28:35,464 0:47:12,628 2:58:17,906
24 46 Gerard Ubbels H24 STIENS 0:43:31,527 1:30:11,120 0:45:16,478 2:58:59,125
25 53 Gerrit van Egmond H24 KATWIJK 0:40:00,858 1:29:09,235 0:51:01,586 3:00:11,679
26 27 Erik Jansen H24 HOLTEN 0:38:28,108 1:29:42,358 0:53:27,766 3:01:38,232
27 16 Jack Flik H24 RUINEN 0:45:53,758 1:31:27,643 0:46:37,330 3:03:58,731
28 39 Marco Puik H24 COTHEN 0:43:25,288 1:29:53,448 0:51:03,228 3:04:21,964
29 45 Henk Tijdink H24 ZUTPHEN 0:43:21,418 1:34:09,330 0:49:46,067 3:07:16,815
30 23 John Heysteeg H24 AMSTELVEEN 0:45:44,255 1:34:14,168 0:47:44,517 3:07:42,940
31 15 Ruben van Duren H24 HEEMSKERK 0:41:35,320 1:34:32,527 0:52:35,585 3:08:43,432
32 31 Sander Kroeze H24 ROTTERDAM 0:44:26,207 1:37:56,024 0:52:35,831 3:14:58,062
33 40 Thijs Puik H24 LINSCHOTEN 0:45:52,125 1:48:50,185 1:03:05,678 3:37:47,988
34 33 Edwin Mellema H24 VEENDAM 0:37:14,256 1:28:53,412
35 42 Arjen Smedes H24 GRONINGEN 0:38:00,333 1:30:50,108
H40
1 91 Gerard Lange H40 GRONINGEN 0:37:06,560 1:22:39,789 0:37:24,960 2:37:11,309
2 112 Jurgen Meijer H40 UTRECHT 0:41:50,462 1:25:23,995 0:38:18,576 2:45:33,033
3 96 Leon de Priester H40 ASSEN 0:41:00,058 1:25:54,105 0:39:04,670 2:45:58,833
4 106 Peter Visscher H40 DE WIJK 0:43:21,905 1:25:03,958 0:38:34,158 2:47:00,021
5 101 Frans Spruijt H40 GOUDA 0:38:43,129 1:25:40,200 0:43:36,812 2:48:00,141
6 100 Koen Spoorenberg H40 LANDSMEER 0:40:14,435 1:24:17,532 0:44:58,577 2:49:30,544
7 110 Han Wolsing H40 AMERSFOORT 0:36:56,487 1:31:34,646 0:42:20,143 2:50:51,276
8 98 Geert de Ruiter H40 VALKENBURG ZH 0:41:32,267 1:24:09,067 0:45:22,778 2:51:04,112
9 99 Jan v.d. Sleet H40 HAREN 0:43:27,960 1:26:19,324 0:41:41,301 2:51:28,585
10 90 Eric Kooistra H40 EMMEN 0:41:24,185 1:28:05,594 0:43:51,389 2:53:21,168
11 81 Tjipko Dijkstra H40 ASSEN 0:41:08,541 1:30:59,069 0:43:41,009 2:55:48,619
12 102 Maurice Tijink H40 NORDHORN (Duitsl.) 0:43:28,670 1:28:29,352 0:44:13,119 2:56:11,141
13 78 Jan Willem de Bos H40 GRONINGEN 0:45:25,042 1:27:42,872 0:44:11,522 2:57:19,436
14 80 Jeroen van Dijk H40 ZWOLLE 0:42:20,331 1:29:11,530 0:46:25,743 2:57:57,604
15 94 Martin Neijensteijn H40 ZWOLLE 0:41:30,889 1:30:18,482 0:47:02,819 2:58:52,190
16 93 Dirk van Looy H40 LEMMER 0:43:35,807 1:30:30,071 0:44:57,804 2:59:03,682
17 89 Roel Klungel H40 AMSTERDAM 0:41:49,711 1:33:58,399 0:43:33,300 2:59:21,410
18 105 Rense Veenstra H40 HAREN 0:40:10,325 1:38:34,661 0:40:41,165 2:59:26,151
19 104 Jan Veen H40 ASSEN 0:43:29,457 1:31:59,516 0:44:39,373 3:00:08,346
20 83 Theo Ebben H40 DOORNENBURG 0:46:57,999 1:28:21,792 0:46:34,594 3:01:54,385
21 77 Roland Beumer H40 NORG 0:44:25,655 1:32:53,924 0:45:11,650 3:02:31,229
22 111 Kees Jansen H40 HILLEGOM 0:41:13,451 1:29:07,258 0:52:11,923 3:02:32,632
23 88 Oscar de Jong H40 DOODSTIL 0:40:16,196 1:36:32,736 0:46:08,754 3:02:57,686
24 82 Erik Dost H40 GRONINGEN 0:41:51,159 1:35:51,417 0:45:35,919 3:03:18,495
25 108 Pierre Wassenaar H40 LISSE 0:44:02,506 1:33:25,569 0:46:14,731 3:03:42,806
26 107 Ruud Voerman H40 NIEUWE NIEDORP 0:44:44,242 1:32:52,060 0:47:05,520 3:04:41,822
27 85 Hans Geerts H40 VOORBURG 0:44:08,334 1:37:04,534 0:45:20,698 3:06:33,566
28 79 Marcel Clement H40 HEERHUGOWAARD 0:44:27,005 1:38:38,319 0:44:10,362 3:07:15,686
29 95 Michiel van Niekerk H40 NIEUWERKERK A/D IJSSEL 0:40:18,680 1:35:13,106 0:52:46,343 3:08:18,129
30 86 Gert Hardeman H40 UTRECHT 0:46:13,520 1:31:31,833 0:55:30,792 3:13:16,145
31 109 Lion Wildenburg H40 DELFT 0:44:45,017 1:41:41,708 0:51:40,906 3:18:07,631
32 113 Leon Hoogervorst H40 NOORDWIJKERHOUT 0:48:16,806 1:39:36,583 0:52:16,640 3:20:10,029
33 76 Sjaak de Beijer H40 GENDT 0:44:50,728 1:44:13,120 0:54:59,541 3:24:03,389
34 97 Rob Rasenberg H40 TERHEIJDEN 0:39:59,892 1:26:39,315
35 87 Herman Hendrickx H40 SLEK-ECHT 0:48:48,502 2:11:40,373
36 103 Egbert Veen H40 ASSEN 0:47:46,766
37 75 Piet Alkema H40 HOOGEZAND 0:49:24,144
H45
1 136 Alco Kruithof H45 LEMMER 0:39:06,463 1:21:57,525 0:37:35,370 2:38:39,358
2 144 Dré van Oosten H45 ANNA PAULOWNA 0:36:33,087 1:22:25,694 0:41:02,005 2:40:00,786
3 147 Huub Stammes H45 SOEST 0:39:56,332 1:23:47,514 0:41:07,356 2:44:51,202
4 145 Arie Reurink H45 BALKBRUG 0:38:47,445 1:21:35,873 0:44:58,717 2:45:22,035
5 149 Piet van Tol H45 LISSE 0:37:28,196 1:22:21,879 0:46:23,544 2:46:13,619
6 130 Leo van Egmond H45 ALPHEN AD RIJN 0:39:59,255 1:28:29,179 0:43:27,798 2:51:56,232
7 125 Fred Boelens H45 VELP 0:43:32,798 1:28:56,128 0:42:00,471 2:54:29,397
8 138 Jan van Loenen H45 METEREN 0:39:33,803 1:32:47,362 0:43:56,267 2:56:17,432
9 152 Rob de Boer H45 AMSTERDAM 0:40:34,773 1:29:02,516 0:47:14,770 2:56:52,059
10 131 Jan van Eijk H45 NIEUWVEEN 0:40:41,441 1:31:23,988 0:44:57,589 2:57:03,018
11 128 Jaap Buchli H45 SANTPOORT 0:42:11,679 1:31:45,473 0:43:51,708 2:57:48,860
12 146 Adri Rink H45 GRONINGEN 0:40:35,246 1:32:34,559 0:49:55,916 3:03:05,721
13 142 Ger van Mossel H45 LEIDEN 0:42:17,284 1:35:32,412 0:47:19,676 3:05:09,372
14 135 Hendry Kooistra H45 MIJDRECHT 0:44:27,397 1:33:07,555 0:49:16,468 3:06:51,420
15 127 Henrie de Bruin H45 LISSE 0:45:06,482 1:32:40,359 0:49:05,706 3:06:52,547
16 133 Richard Hol H45 AMERSFOORT 0:46:22,209 1:37:00,060 0:48:47,213 3:12:09,482
17 151 Flip Wijfje H45 TER AAR 0:48:22,601 1:38:50,802 0:48:01,595 3:15:14,998
18 139 Leo de Man H45 EDE 0:48:50,840 1:39:24,848 0:50:13,823 3:18:29,511
19 132 Willem Elfrink H45 ZEVENAAR 0:47:30,949 1:42:59,653 0:50:32,254 3:21:02,856
20 148 Peter Timmer H45 DWINGELOO 0:48:44,831 1:39:04,277 0:54:58,835 3:22:47,943
21 150 Rinus Visser H45 HEERHUGOWAARD 0:46:39,627 1:40:36,086 0:56:54,795 3:24:10,508
22 141 Jaap Meijering H45 RODEN 0:50:43,996 1:46:38,051 0:52:17,444 3:29:39,491
23 143 Jan Mulder H45 RUINEN 0:55:06,904 1:53:04,682 0:51:49,394 3:40:00,980
24 137 Jack Lenssen H45 OOSTRUM 0:39:50,278 1:24:49,695
25 129 Pieter Cats H45 ASSEN 0:45:07,293 1:31:51,275
26 126 Pieter Boumeester H45 EMPE 0:41:44,021 1:40:09,819
DQ 134 Nico de Jong H45 EKEHAAR 0:44:09,879 1:33:43,358 0:47:32,818 3:05:26,055
H50
1 191 Hans Scholing H50 RUINEN 0:39:58,717 1:24:35,223 0:38:37,281 2:43:11,221
2 197 Rob van Zanten H50 VLAARDINGEN 0:36:32,473 1:28:14,877 0:39:04,303 2:43:51,653
3 200 Gerard Sluijs H50 UTRECHT 0:38:15,542 1:31:17,080 0:39:18,293 2:48:50,915
4 184 Klaas de Leth H50 AMSTERDAM 0:39:26,127 1:27:21,627 0:42:33,977 2:49:21,731
5 193 Her Tesselaar H50 HEERHUGOWAARD 0:38:15,011 1:33:46,353 0:39:37,786 2:51:39,150
6 182 Fetse Hoogland H50 RODEN 0:42:18,193 1:30:20,892 0:40:26,255 2:53:05,340
7 175 Henk v.d. Belt H50 HUISSEN 0:43:33,196 1:32:26,858 0:40:25,551 2:56:25,605
8 183 Dirk Keekstra H50 GRONINGEN 0:44:05,158 1:32:45,449 0:41:53,246 2:58:43,853
9 189 Bart v.d. Sant H50 GENDT 0:43:24,816 1:36:29,292 0:42:30,241 3:02:24,349
10 178 Hans de Groot H50 UITHOORN 0:44:14,444 1:28:35,369 0:52:08,112 3:04:57,925
11 190 Jack Schoenmakers H50 WAGENINGEN 0:43:57,307 1:31:46,836 0:50:24,663 3:06:08,806
12 179 Gerard v.d. Helder H50 NOORDEN 0:44:52,443 1:32:34,342 0:52:05,466 3:09:32,251
13 176 Arend Bisschop H50 PESSE 0:45:18,683 1:32:32,204 0:53:49,723 3:11:40,610
14 185 Arie Meijer H50 PUNTHORST 0:50:24,057 1:38:16,318 0:44:56,352 3:13:36,727
15 188 Adrianus de Ridder H50 GELDERMALSEN 0:47:18,576 1:36:43,009 0:49:48,130 3:13:49,715
16 198 Hans Slaa H50 PESSE 0:47:28,368 1:40:01,598 0:46:59,491 3:14:29,457
17 194 Erik v.d. Vries H50 ASSEN 0:46:40,349 1:40:06,580 0:50:02,773 3:16:49,702
18 187 Charles van Rheenen H50 VEENENDAAL 0:45:24,043 1:40:26,957 0:58:14,670 3:24:05,670
19 196 Henk Wijbenga H50 HOORN 0:45:44,151 1:42:11,719 0:58:08,279 3:26:04,149
20 177 Jan Bos H50 ZWOLLE 0:49:53,151 1:42:01,514 0:54:34,151 3:26:28,816
21 186 Tom Neervoort H50 NOORD-SCHARWOUDE 0:47:17,971 1:51:35,526 0:57:23,275 3:36:16,772
22 181 Meine Hoitsma H50 KOLLUM 0:44:58,976 1:48:55,184
DQ 192 Egbert Schuitema H50 BORGERCOMPAGNIE 0:39:57,424 1:26:31,889 0:43:50,077 2:50:19,390
DQ 199 Piet Stroek H50 ROTTERDAM 0:40:13,980 1:45:33,525 0:45:00,998 3:10:48,503
H55
1 228 Paul ten Hag H55 AMERSFOORT 0:39:29,871 1:26:12,360 0:41:40,993 2:47:23,224
2 244 Frits Riemersma H55 HAREN 0:40:21,864 1:29:02,222 0:40:34,661 2:49:58,747
3 234 Co Looijesteijn H55 ANNA PAULOWNA 0:40:34,463 1:31:22,121 0:41:06,102 2:53:02,686
4 225 Douwe Brouwer H55 FERWERT 0:43:30,824 1:30:17,999 0:39:57,238 2:53:46,061
5 239 Klaas Tanis H55 FRANEKER 0:38:58,128 1:34:26,089 0:41:05,542 2:54:29,759
6 232 Pierre Klerken H55 VENLO 0:44:25,036 1:29:26,024 0:41:24,800 2:55:15,860
7 240 Siem Tesselaar H55 ALKMAAR 0:44:12,535 1:30:59,384 0:43:32,094 2:58:44,013
8 226 Ronald Damen H55 EEMNES 0:40:21,452 1:31:42,233 0:47:25,446 2:59:29,131
9 229 Leo de Hartog H55 LEERSUM 0:42:24,369 1:31:40,450 0:49:01,491 3:03:06,310
10 241 Wijnand v.d. Vendel H55 OTTERLO 0:46:44,221 1:39:13,780 0:43:36,240 3:09:34,241
11 242 Tinus Wils H55 PESSE 0:44:35,216 1:42:34,575 0:47:03,499 3:14:13,290
12 243 Eduard Borst H55 URSEM 0:47:27,164 1:38:58,182 0:53:37,043 3:20:02,389
13 235 Roelof Moes H55 NIJEVEEN 0:52:00,835 1:38:51,078 0:50:37,868 3:21:29,781
14 236 Kees Overes H55 BODEGRAVEN 0:51:59,405 1:48:23,283 0:56:14,185 3:36:36,873
15 231 Ruud Klaare H55 LEERSUM 0:47:31,781 1:50:03,826 1:04:43,700 3:42:19,307
16 230 Gerrit v.d. Horst H55 ZWAMMERDAM 0:55:41,627 1:47:39,626 1:00:01,632 3:43:22,885
H60
1 277 Aart v.d. Breevaart Bravenboer H60 NUMANSDORP 0:44:34,719 1:33:36,333 0:45:06,731 3:03:17,783
2 287 Lambert Veen H60 TER AARD 0:47:46,149 1:34:54,492 0:44:34,001 3:07:14,642
3 275 Cees de Boer H60 ASSEN 0:45:21,044 1:38:02,033 0:49:12,889 3:12:35,966
4 281 Jos v.d. Lee H60 TER AAR 0:48:19,747 1:38:52,375 0:48:42,250 3:15:54,372
5 285 Jan v.d. Pol H60 VEENENDAAL 0:44:51,391 1:42:08,576 0:49:26,812 3:16:26,779
6 288 Gerard Sierksma H60 PEIZERMADE 0:45:40,804 1:41:05,749 0:50:35,816 3:17:22,369
7 276 Johan Bols H60 EMMEN 0:52:31,949 1:39:21,472 0:48:30,006 3:20:23,427
8 284 Ype van Olst H60 DRACHTEN 0:51:42,144 1:40:07,233 0:49:29,037 3:21:18,414
9 283 Arie Lover H60 HEERHUGOWAARD 0:46:21,217 1:40:28,986 0:58:01,019 3:24:51,222
10 280 Jan Kooistra H60 HARLINGEN 0:49:10,826 1:44:13,795 0:52:55,348 3:26:19,969
11 286 Johan Schrader H60 SPANKEREN 0:45:54,776 1:51:37,543 0:51:59,479 3:29:31,798
12 279 Gerard Brugman H60 HAZERSWOUDE 0:45:34,033 1:52:42,824 0:55:55,986 3:34:12,843
13 278 Aad Brugman H60 BOSKOOP 1:01:00,981 1:03:44,823
14 282 Rinze Lenstra H60 OOSTERHESSELEN 0:54:31,356
H65
1 291 Dick Benschop H65 SLEEUWIJK 0:47:20,040 1:28:03,360 0:47:29,870 3:02:53,270
2 294 Harry v.d. Werff H65 ECHTELD 0:47:40,226 1:38:43,807 0:48:45,947 3:15:09,980
3 292 Boudewijn Boomsma H65 HEEMSTEDE 0:47:20,787 1:49:05,466 0:51:32,013 3:27:58,266
4 293 Geert Klungel H65 SMILDE 0:51:14,273 1:49:42,314 0:56:20,014 3:37:16,601
5 290 Jan Baas H65 OOSTERSTREEK 0:59:19,223 1:51:55,438
H70
1 296 Piet Kreeft H70 WILLEMSTAD 0:47:45,212 1:39:23,922 0:56:20,456 3:23:29,590
2 297 Bennie Schuurman H70 HOOGEZAND 0:49:35,182 1:41:26,193 0:54:13,731 3:25:15,106
3 295 Joop Groeneweg H70 BLESKENSGRAAF 0:54:19,664 1:53:31,333 0:56:38,975 3:44:29,972

Recreanten

Pos Bib Firstname Class Woonplaats Lopen Fietsen Schaatsen Eindtijd
1 410 Hans Beijer H40 VLAARDINGEN 0:40:18,127 1:31:06,488 0:46:15,624 2:57:40,239
2 470 Jan Mesu H40 EMMELOORD 0:42:29,347 1:31:04,460 0:44:17,455 2:57:51,262
3 401 Jan Aalbers H40 DALFSEN 0:40:52,219 1:36:07,924 0:43:12,491 3:00:12,634
4 428 Niels de Jong H20 AMSTERDAM 0:47:39,800 1:32:16,606 0:42:35,553 3:02:31,959
5 446 Wim Pasman H45 DALFSEN 0:41:30,485 1:37:44,900 0:44:02,881 3:03:18,266
6 424 Sven Hofman H24 MAASTRICHT 0:46:34,110 1:30:56,158 0:50:14,724 3:07:44,992
7 459 Robert Tol H24 DEN HAAG 0:41:22,236 1:38:15,440 0:49:52,124 3:09:29,800
8 415 Hans Bremmer H40 WIERDEN 0:47:49,473 1:33:35,284 0:48:38,266 3:10:03,023
9 456 Sipke Talsma H24 HOGEBEINTUM 0:42:33,233 1:35:00,823 0:54:45,831 3:12:19,887
10 462 Sebastiaan Vermaas H24 BARENDRECHT 0:43:11,081 1:40:25,974 0:48:45,213 3:12:22,268
11 466 Rene van Zanten H24 RIJSWIJK 0:43:37,854 1:39:18,571 0:50:45,094 3:13:41,519
12 425 Gert-Jan Hol H40 TRICHT 0:42:30,401 1:37:02,768 0:57:11,194 3:16:44,363
13 460 Michel Utens H24 ECHT 0:45:31,008 1:36:18,227 0:55:06,277 3:16:55,512
14 433 Freddie Kalsbeek H45 ASSEN 0:44:46,792 1:39:28,650 0:53:32,007 3:17:47,449
15 448 Wim Ramler H50 DEN HELDER 0:44:41,270 1:39:02,688 0:54:42,288 3:18:26,246
16 405 Bert Baan H24 RIJSSEN 0:48:05,148 1:41:03,250 0:49:25,346 3:18:33,744
17 426 Guido de Hoog H24 UTRECHT 0:44:30,776 1:38:29,820 0:56:21,330 3:19:21,926
18 440 Michelle Meijer D24 DEN HAAG 0:50:15,253 1:41:13,799 0:47:54,485 3:19:23,537
19 431 Ellen de Jonge D24 EMMELOORD 0:49:10,886 1:40:28,704 0:49:54,292 3:19:33,882
20 465 Leen van Weenen H40 BEESD 0:47:48,812 1:37:51,671 0:54:31,998 3:20:12,481
21 414 Hans Brandsma H50 DEN HELDER 0:52:06,661 1:40:08,565 0:48:11,978 3:20:27,204
22 441 Erik Negenman H40 HAARLEM 0:45:26,192 1:44:04,924 0:51:35,965 3:21:07,081
23 408 Cees Beentjes H55 DEN HELDER 0:50:24,120 1:37:39,460 0:53:23,458 3:21:27,038
24 420 John Faasse H45 ZAANDAM 0:47:50,390 1:32:29,190 1:02:03,438 3:22:23,018
25 437 Paul v.d. Leij H24 HELLEVOETSLUIS 0:45:11,068 1:38:28,194 0:59:30,885 3:23:10,147
26 439 Age v.d. Mei H24 GRONINGEN 0:46:57,231 1:45:24,756 0:52:32,914 3:24:54,901
27 469 Evert-Jan de Boer H24 ASSEN 0:45:56,285 1:47:37,401 0:53:34,718 3:27:08,404
28 406 Hilde Bakema D24 GRONINGEN 0:49:19,215 1:44:16,685 0:54:49,084 3:28:24,984
29 464 Henk v.d. Water H45 BEESD 0:46:45,741 1:36:16,327 1:05:27,459 3:28:29,527
30 409 Jan Beentjes H55 SCHAGEN 0:47:32,199 1:42:03,139 0:59:22,014 3:28:57,352
31 443 Martin Oosterom H24 WOERDEN 0:55:07,248 1:43:01,814 0:51:11,726 3:29:20,788
32 419 Arjen Eijlers H40 WOERDEN 0:50:02,447 1:45:50,768 0:53:35,356 3:29:28,571
33 429 Piet de Jong H45 OOSTERWOLDE 0:50:08,470 1:45:49,545 0:54:20,393 3:30:18,408
34 472 Hilde Perdok D24 UTRECHT 0:50:15,712 1:41:32,929 0:59:10,863 3:30:59,504
35 403 Marc Advocaat H24 OUDERKERK AD IJSSEL 0:45:06,544 1:41:35,133 1:05:21,945 3:32:03,622
36 412 Sjaak Beukers H60 DEN HELDER 0:47:59,011 1:41:05,050 1:03:29,941 3:32:34,002
37 451 Wubbo Scholte H50 PUTTEN 0:49:08,943 1:44:23,610 0:59:08,859 3:32:41,412
38 434 Peter van Keeken H40 OBBICHT 0:52:42,924 1:41:51,652 0:59:15,875 3:33:50,451
39 404 Remco Advocaat H24 OUDERKERK AD IJSSEL 0:46:51,483 1:44:45,137 1:02:26,816 3:34:03,436
40 454 Bert v.d. Stoep H55 HATTEM 0:51:29,094 1:42:13,719 1:02:54,368 3:36:37,181
41 402 Gerard Adolfse H40 BAARN 0:50:07,762 1:50:27,398 0:57:02,651 3:37:37,811
42 461 Rudy Veen H55 SLOCHTEREN 0:52:08,762 1:52:32,649 0:53:05,118 3:37:46,529
43 407 Nico Barten H40 IJSSELSTEIN 0:46:13,734 1:49:53,400 1:01:48,630 3:37:55,764
44 449 Fred Rijkers H50 DEN HELDER 0:59:24,226 1:41:08,709 0:58:10,208 3:38:43,143
45 411 Peter Bergen henegouwen H40 DEN HELDER 0:49:54,576 1:42:53,091 1:06:22,665 3:39:10,332
46 457 Hendrik Terburg H60 ASSEN 0:53:06,624 1:46:27,806 1:01:38,144 3:41:12,574
47 444 Meine Oosterveld H60 LANGBROEK 0:51:22,776 1:52:32,490 1:02:16,484 3:46:11,750
48 447 Joop Raaphorst H65 s-GRAVENZANDE 0:46:13,115 1:46:06,428 1:15:27,207 3:47:46,750
49 430 Bert de Jonge H45 HUIS TER HEIDE (Dr.) 0:46:16,696 1:54:17,565 1:07:13,195 3:47:47,456
50 453 Carina Speksnijder D24 STOLWIJK 0:50:14,594 1:43:27,036 1:14:49,154 3:48:30,784
51 416 Hans Buitelaar H55 ARNHEM 0:52:55,646 1:58:45,952 0:59:01,226 3:50:42,824
52 467 Theun de Boer H55 ZUIDLAREN 0:52:45,953 2:00:04,144 0:58:02,267 3:50:52,364
53 432 Rob Jongenburger H24 HEILOO 0:50:49,522 1:53:03,036 1:07:20,333 3:51:12,891
54 413 Kim Boterenbrood D24 NUNSPEET 0:55:00,949 1:37:11,709 1:19:11,900 3:51:24,558
55 423 Hendrik Groen H55 BEETSTERZWAAG 0:56:02,637 1:56:12,369 1:00:49,293 3:53:04,299
56 438 Krijn van Lienden H40 NAARDEN 0:48:48,308 1:53:57,779 1:13:35,738 3:56:21,825
57 417 Steef Doorten H24 BEILEN 0:55:22,333 1:46:52,221 1:15:14,784 3:57:29,338
58 471 Eelke Wijnia H60 DROGEHAM 0:55:18,037 2:02:26,051
59 450 Ineke Scholte – de Roo D50 PUTTEN 0:55:21,827 2:00:50,409
60 452 Kees van Setten H60 DUIVENDRECHT 0:51:57,818
61 418 Ruud Dorlandt H55 HAARLEM 0:59:18,713
62 422 Nanette Geloven D24 NAARDEN 0:53:29,251 2:06:01,058
63 421 Erik Feenstra H55 MEPPEL 1:02:32,416 2:07:06,455
64 445 Wim Overtoom H45 HEERHUGOWAARD 0:50:20,998 2:12:28,250
DQ 463 Henk Veurink H50 OMMEN 0:45:24,667 1:40:43,649 0:50:27,652 3:16:35,968
DQ 468 Joop Baars H60 GIESBEEK 0:52:19,751 1:42:20,230 0:44:55,227 3:19:35,208

Sprintafstand

Pos Bib Firstname Class Woonplaats LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
1 503 Hidde van Nuil H20 APPELSCHA 0:20:12,126 0:41:07,009 0:19:27,290 1:20:46,425
2 501 Job Eijsink H20 GRONINGEN 0:18:29,568 0:43:30,108 0:19:25,629 1:21:25,305
3 728 Niels Strijk H18 HAZERSWOUDE RD 0:18:06,110 0:41:20,713 0:22:31,936 1:21:58,759
4 515 Henkjan van Goor H24 DAARLERVEEN 0:18:45,614 0:43:02,700 0:20:14,696 1:22:03,010
5 505 Rein de Vries H20 ENSCHEDE 0:19:29,757 0:43:16,576 0:19:43,964 1:22:30,297
6 518 Piet Hijlkema H24 HEERENVEEN 0:20:35,368 0:43:22,542 0:18:32,443 1:22:30,353
7 710 Jorrit Pepping H16 ASSEN 0:19:22,964 0:42:53,145 0:20:58,214 1:23:14,323
8 506 Niels de Blaauw H20 GIETEN 0:22:42,960 0:40:16,751 0:21:10,136 1:24:09,847
9 527 Bart v.d. Walle H24 GRONINGEN 0:20:03,822 0:41:29,124 0:22:52,921 1:24:25,867
10 729 Sven Maris H18 HASSELT 0:18:06,414 0:43:20,670 0:23:00,028 1:24:27,112
11 711 Joost Schalk H16 SMILDE 0:18:24,949 0:44:00,397 0:22:24,458 1:24:49,804
12 514 Johan Dijkstra H24 ASSEN 0:20:22,470 0:43:33,766 0:21:07,962 1:25:04,198
13 557 Kees Cohen H40 AMSTERDAM 0:21:08,756 0:40:41,881 0:23:32,862 1:25:23,499
14 701 Roel Dries H14 EELDE 0:20:03,181 0:45:09,861 0:20:35,554 1:25:48,596
15 550 Jan Beldman H40 DALFSEN 0:18:40,202 0:44:46,261 0:23:19,448 1:26:45,911
16 512 Eelke Jan Bouma H24 GRONINGEN 0:21:20,960 0:43:38,233 0:21:57,473 1:26:56,666
17 517 Luuk Heuvelman H24 KOEKANGE 0:19:49,607 0:46:49,983 0:20:26,864 1:27:06,454
18 563 Robert Rietveld H40 ZUTPHEN 0:21:41,135 0:42:53,507 0:22:43,057 1:27:17,699
19 513 Peter Buurma H24 BAFLO 0:21:15,349 0:45:34,782 0:20:34,600 1:27:24,731
20 726 Tom Hulkenberg H18 ZEVENAAR 0:20:59,493 0:43:36,687 0:23:33,056 1:28:09,236
21 555 Janwillem Brouwer H40 DWINGELOO 0:21:35,416 0:44:41,128 0:22:20,928 1:28:37,472
22 554 Robert Bosma H40 AMSTERDAM 0:21:58,570 0:45:59,317 0:20:51,873 1:28:49,760
23 575 Peter Bamberg H50 ZUIDLAREN 0:20:58,673 0:48:11,789 0:20:13,829 1:29:24,291
24 576 Dick Bastiaannet H50 ASSEN 0:19:30,357 0:44:51,612 0:25:26,731 1:29:48,700
25 525 Kees Timmerman H24 DEN HAM 0:21:21,852 0:45:01,533 0:23:27,114 1:29:50,499
26 567 Henk Walters H40 ASSEN 0:21:07,751 0:47:19,515 0:21:39,877 1:30:07,143
27 612 Janine Doorduin D24 HOOGEZAND 0:22:04,745 0:46:48,179 0:21:15,624 1:30:08,548
28 526 Tjitte de Vries H24 ORANJEWOUD 0:21:36,724 0:47:40,530 0:22:08,057 1:31:25,311
29 561 André Kunst H40 DAARLERVEEN 0:22:31,011 0:47:16,424 0:21:48,415 1:31:35,850
30 524 Johnny Stoppels H24 HOLWIERDE 0:21:49,994 0:44:58,514 0:24:48,752 1:31:37,260
31 504 Gert-Jan Stevens H20 NOORDSCHESCHUT 0:17:35,604 0:46:41,642 0:27:44,463 1:32:01,709
32 703 Marwin Iedema H14 DRACHTEN 0:18:43,327 0:46:11,288 0:27:25,677 1:32:20,292
33 522 Kees Kuipers H24 NIEZIJL 0:20:05,052 0:50:13,507 0:22:30,365 1:32:48,924
34 615 Aukje de Haan D24 ZUIDLAREN 0:21:24,070 0:47:47,576 0:23:38,291 1:32:49,937
35 712 Evert-Jan Bakker H16 SCHARNEGOUTUM 0:24:13,252 0:48:00,559 0:21:06,373 1:33:20,184
36 702 Roy Meinen H14 FLUITENBERG 0:22:28,069 0:47:38,715 0:23:28,496 1:33:35,280
37 530 Marco Verkaik H24 PEIZE 0:19:22,524 0:48:02,475 0:26:44,920 1:34:09,919
38 619 Suzanne van Rooijen D24 AMSTERDAM 0:23:02,582 0:48:10,640 0:23:03,266 1:34:16,488
39 624 Annemieke Sonneveld D24 AMSTERDAM 0:23:01,943 0:49:50,594 0:21:48,712 1:34:41,249
40 559 Ruben Heikoop H40 AMSTERDAM 0:21:56,847 0:50:58,884 0:21:45,739 1:34:41,470
41 621 Lybrich Schakel D24 ORANJEWOUD 0:24:05,290 0:48:49,303 0:21:57,070 1:34:51,663
42 610 Indra Arendz D24 ELLERHUIZEN 0:23:57,911 0:48:52,415 0:22:07,749 1:34:58,075
43 622 Rikst Nynke Schakel D24 PEIZE 0:22:21,282 0:51:57,656 0:21:15,146 1:35:34,084
44 765 Sybrigje Hellema D18 HALLUM 0:24:12,504 0:48:38,746 0:22:43,514 1:35:34,764
45 577 Cor van Dellen H50 UITHUIZEN 0:23:32,165 0:49:43,801 0:23:18,702 1:36:34,668
46 631 Caroline Slikker D24 BROEK OP LANGEDIJK 0:22:50,511 0:49:49,145 0:23:56,576 1:36:36,232
47 529 Tobias v.d. Berg H24 ALMERE 0:21:44,312 0:50:03,944 0:24:56,800 1:36:45,056
48 560 Harry Koning H40 RODEN 0:21:04,687 0:47:31,934 0:28:33,032 1:37:09,653
49 730 Thijs van Diepen H18 ASSEN 0:20:53,866 0:48:26,428 0:28:00,442 1:37:20,736
50 516 Meindert v.d. Heuvel H24 AMSTERDAM 0:22:22,715 0:48:27,433 0:26:31,373 1:37:21,521
51 551 Peter Berghuis H40 SCHIPBORG 0:20:15,441 0:48:24,853 0:28:50,809 1:37:31,103
52 510 Gerd Abbring H24 NIEUW BUINEN 0:20:58,140 0:49:08,006 0:27:43,201 1:37:49,347
53 458 Louis Timmerman H40 OLDEMARKT 0:21:22,526 0:51:39,386 0:25:01,134 1:38:03,046
54 594 Jaap Talen H60 HOOGEVEEN 0:22:30,389 0:48:30,260 0:27:03,337 1:38:03,986
55 582 Jan Plekkenpol H50 HENGELO GLD 0:23:39,010 0:52:03,295 0:22:28,552 1:38:10,857
56 558 Walraad Guichelaar H40 ELIM 0:22:16,777 0:49:24,876 0:26:29,934 1:38:11,587
57 553 Han Boselie H40 GELDERMALSEN 0:22:28,565 0:48:25,719 0:27:32,674 1:38:26,958
58 519 Robert v.d. Kaaden H24 MANTGUM 0:22:17,572 0:49:44,097 0:26:33,260 1:38:34,929
59 760 Margot Houwers D16 WAGENINGEN 0:24:26,937 0:48:08,161 0:26:00,879 1:38:35,977
60 579 Martin Dupont H50 OSS 0:21:57,467 0:47:28,548 0:29:15,668 1:38:41,683
61 632 Antien v.d. Vegt D24 ZUIDWOLDE 0:20:05,600 0:50:03,194 0:28:34,443 1:38:43,237
62 658 Ellie Scholten D40 DEURNINGEN 0:25:23,914 0:50:10,010 0:23:14,031 1:38:47,955
63 502 Arjen Jakobs H20 WEZUP 0:21:34,351 0:53:37,232 0:23:49,442 1:39:01,025
64 533 Peter Viveen H24 DEN BOSCH 0:24:14,432 0:48:17,694 0:26:56,030 1:39:28,156
65 580 Evert Hol H50 METEREN 0:25:06,057 0:50:07,552 0:24:57,528 1:40:11,137
66 727 Mark van Noord H18 WIJSTER 0:25:27,242 0:51:06,902 0:24:00,281 1:40:34,425
67 528 Antoine Wolbes H24 ASSEN 0:26:04,950 0:49:00,528 0:25:55,425 1:41:00,903
68 556 Wim Casparie H40 GRONINGEN 0:24:26,114 0:50:02,862 0:26:41,277 1:41:10,253
69 566 Tijmen Vermaas H40 AMSTERDAM 0:22:06,721 0:52:43,609 0:26:52,330 1:41:42,660
70 613 Alien Flik D24 RUINEN 0:24:50,697 0:52:13,150 0:24:46,346 1:41:50,193
71 725 Rik Houwers H18 DELFT 1:41:52,070 1:41:52,070
72 521 Sytse Kroes H24 AKKRUM 0:23:36,730 0:53:46,555 0:25:38,047 1:43:01,332
73 531 Bart de Boer H24 ASSEN 0:23:37,417 0:51:37,022 0:27:47,131 1:43:01,570
74 761 Anna v.d. Breggen D16 HASSELT 0:25:43,781 0:48:00,198 0:29:39,381 1:43:23,360
75 651 Trudy v.d. Graaff D40 OSS 0:25:40,447 0:54:08,504 0:24:01,153 1:43:50,104
76 616 Tamara Immerzeel D24 RIJSWIJK 0:24:43,699 0:54:14,369 0:24:52,394 1:43:50,462
77 552 Klaas Bos H40 RODEN 0:23:07,285 0:49:30,905 0:31:46,936 1:44:25,126
78 564 Henk Schepers H40 WEERDINGE 0:23:56,424 0:53:27,855 0:27:06,535 1:44:30,814
79 626 Hedri Vrieling D24 ODIJK 0:24:52,623 0:54:25,692 0:25:20,121 1:44:38,436
80 676 Cora v.d. Haar D50 LEEUWARDEN 0:24:28,255 0:55:27,696 0:24:42,718 1:44:38,669
81 679 Joke Rosier D50 VRIES 0:23:28,553 0:52:17,485 0:28:53,476 1:44:39,514
82 629 Judith Kremers D24 SMILDE 0:24:22,812 0:48:33,780 0:31:59,398 1:44:55,990
83 614 Annemarie Freriks D24 DEVENTER 0:26:44,051 0:55:19,210 0:23:24,251 1:45:27,512
84 570 Edwin Busch H40 MIDWOLDE 0:23:03,840 0:55:37,889 0:27:13,303 1:45:55,032
85 532 Ton v.d. Sande H24 DEN BOSCH 1:46:04,545
86 595 Sietse Woudstra H60 RHEEZERVEEN 0:24:55,423 0:54:54,818 0:27:08,289 1:46:58,530
87 562 Willy Pomper H40 ZUIDLAREN 0:25:10,856 0:56:31,295 0:26:49,494 1:48:31,645
88 627 Mendel Koolhof D24 UTRECHT 0:24:30,901 0:55:34,931 0:28:53,456 1:48:59,288
89 655 Elise Laan D40 HOOGEVEEN 0:27:17,836 0:53:10,327 0:28:34,023 1:49:02,186
90 520 Jeroen Kok H24 DEN HAAG 0:24:25,351 0:53:49,634 0:31:10,526 1:49:25,511
91 568 Andre Westerveld H40 ASSEN 0:24:40,616 0:50:22,065 0:35:01,196 1:50:03,877
92 677 Martha Meijer D50 AMERSFOORT 0:24:27,558 0:54:07,229 0:31:31,961 1:50:06,748
93 601 Lotte Eijsink D20 NIJMEGEN 0:29:09,183 0:53:33,870 0:27:42,341 1:50:25,394
94 628 Tamara v. t Hek D24 UTRECHT 0:27:37,052 0:56:29,757 0:26:20,421 1:50:27,230
95 584 Berend Jan Sterken H50 NIEUWLEUSEN 0:25:48,564 0:53:44,498 0:31:28,130 1:51:01,192
96 751 Mariëlle Hulsman D14 HOLTEN 0:27:04,653 0:55:34,937 0:29:09,407 1:51:48,997
97 660 Marjan Lammerts D40 ASSEN 0:24:40,172 0:56:03,829 0:31:08,374 1:51:52,375
98 583 Theo v.d. Rijt H50 EDE 0:28:27,847 0:55:50,373 0:27:44,357 1:52:02,577
99 592 Peter Kluin H60 GRONINGEN 0:27:16,566 0:56:48,687 0:28:13,450 1:52:18,703
100 617 Monique Koopman D24 EERSTE EXLOËRMOND 0:23:04,577 0:57:40,617 0:31:39,883 1:52:25,077
101 625 Petra Vijver D24 FRANEKER 0:27:48,101 0:55:56,695 0:29:02,227 1:52:47,023
102 656 Mariska Lagerweij D40 AMERSFOORT 0:26:45,301 0:55:03,769 0:31:46,868 1:53:35,938
103 680 Femmie Tuin D50 HASSELT 0:25:37,159 0:57:16,421 0:31:01,396 1:53:54,976
104 596 Dietmar van Luik H60 EMMEN 0:26:59,351 0:58:38,653 0:28:17,884 1:53:55,888
105 565 Koos Sloof H40 LEKKERKERK 0:21:19,678 0:59:18,025 0:33:39,852 1:54:17,555
106 591 Riekele Heida H60 HEERENVEEN 0:26:44,528 0:59:55,260 0:28:15,737 1:54:55,525
107 650 Ingrid van Berkel D40 ELLECOM 0:28:24,526 0:59:06,515 0:27:24,653 1:54:55,694
108 654 Astrid Janssen D40 AMSTERDAM 0:27:35,452 0:58:49,309 0:28:33,384 1:54:58,145
109 593 Keimpe Roedema H60 ZWAAGWESTEINDE 0:32:28,784 0:56:53,895 0:26:36,132 1:55:58,811
110 750 Bettine Doddema D14 BEILEN 0:27:48,607 0:57:50,481 0:31:43,446 1:57:22,534
111 653 Hilde van Heuveln D40 ZANDEWEER 0:26:54,459 0:58:07,284 0:32:51,447 1:57:53,190
112 578 Piet Doddema H50 BEILEN 0:32:17,431 0:57:31,597 0:29:46,805 1:59:35,833
113 623 Rolien Schepers D24 ALBERGEN 0:28:27,390 0:59:16,299 0:32:05,317 1:59:49,006
114 678 Trudy Tanke D50 ENSCHEDE 0:24:56,915 0:55:29,562 0:39:46,686 2:00:13,163
115 523 Jack Paas H24 ROLDE 0:25:20,613 0:59:36,588
116 611 Ria van Dijk D24 ANSEN 0:29:48,394 1:00:10,010
117 620 Renate Ruiterkamp D24 RAALTE 0:28:50,966 0:58:14,313
118 652 Thea Hendrikse D40 ASSEN 0:27:21,110 1:01:46,126
119 659 Astrid Zijlstra-Edens D40 LEKKUM 0:30:02,401 1:09:14,227
120 581 Roelf v.d. Land H50 UITHUIZEN 0:19:38,166


Pos Bib Firstname Class Woonplaats LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
D14
1 751 Mariëlle Hulsman D14 HOLTEN 0:27:04,653 0:55:34,937 0:29:09,407 1:51:48,997
2 750 Bettine Doddema D14 BEILEN 0:27:48,607 0:57:50,481 0:31:43,446 1:57:22,534
D16
1 760 Margot Houwers D16 WAGENINGEN 0:24:26,937 0:48:08,161 0:26:00,879 1:38:35,977
2 761 Anna v.d. Breggen D16 HASSELT 0:25:43,781 0:48:00,198 0:29:39,381 1:43:23,360
D18
1 765 Sybrigje Hellema D18 HALLUM 0:24:12,504 0:48:38,746 0:22:43,514 1:35:34,764
D20
1 601 Lotte Eijsink D20 NIJMEGEN 0:29:09,183 0:53:33,870 0:27:42,341 1:50:25,394
D24
1 612 Janine Doorduin D24 HOOGEZAND 0:22:04,745 0:46:48,179 0:21:15,624 1:30:08,548
2 615 Aukje de Haan D24 ZUIDLAREN 0:21:24,070 0:47:47,576 0:23:38,291 1:32:49,937
3 619 Suzanne van Rooijen D24 AMSTERDAM 0:23:02,582 0:48:10,640 0:23:03,266 1:34:16,488
4 624 Annemieke Sonneveld D24 AMSTERDAM 0:23:01,943 0:49:50,594 0:21:48,712 1:34:41,249
5 621 Lybrich Schakel D24 ORANJEWOUD 0:24:05,290 0:48:49,303 0:21:57,070 1:34:51,663
6 610 Indra Arendz D24 ELLERHUIZEN 0:23:57,911 0:48:52,415 0:22:07,749 1:34:58,075
7 622 Rikst Nynke Schakel D24 PEIZE 0:22:21,282 0:51:57,656 0:21:15,146 1:35:34,084
8 631 Caroline Slikker D24 BROEK OP LANGEDIJK 0:22:50,511 0:49:49,145 0:23:56,576 1:36:36,232
9 632 Antien v.d. Vegt D24 ZUIDWOLDE 0:20:05,600 0:50:03,194 0:28:34,443 1:38:43,237
10 613 Alien Flik D24 RUINEN 0:24:50,697 0:52:13,150 0:24:46,346 1:41:50,193
11 616 Tamara Immerzeel D24 RIJSWIJK 0:24:43,699 0:54:14,369 0:24:52,394 1:43:50,462
12 626 Hedri Vrieling D24 ODIJK 0:24:52,623 0:54:25,692 0:25:20,121 1:44:38,436
13 629 Judith Kremers D24 SMILDE 0:24:22,812 0:48:33,780 0:31:59,398 1:44:55,990
14 614 Annemarie Freriks D24 DEVENTER 0:26:44,051 0:55:19,210 0:23:24,251 1:45:27,512
15 627 Mendel Koolhof D24 UTRECHT 0:24:30,901 0:55:34,931 0:28:53,456 1:48:59,288
16 628 Tamara v. t Hek D24 UTRECHT 0:27:37,052 0:56:29,757 0:26:20,421 1:50:27,230
17 617 Monique Koopman D24 EERSTE EXLOËRMOND 0:23:04,577 0:57:40,617 0:31:39,883 1:52:25,077
18 625 Petra Vijver D24 FRANEKER 0:27:48,101 0:55:56,695 0:29:02,227 1:52:47,023
19 623 Rolien Schepers D24 ALBERGEN 0:28:27,390 0:59:16,299 0:32:05,317 1:59:49,006
20 611 Ria van Dijk D24 ANSEN 0:29:48,394 1:00:10,010 0:29:58,103 1:59:56,507
21 620 Renate Ruiterkamp D24 RAALTE 0:28:50,966 0:58:14,313 0:29:19,498 1:56:24,777
D40
1 658 Ellie Scholten D40 DEURNINGEN 0:25:23,914 0:50:10,010 0:23:14,031 1:38:47,955
2 651 Trudy v.d. Graaff D40 OSS 0:25:40,447 0:54:08,504 0:24:01,153 1:43:50,104
3 655 Elise Laan D40 HOOGEVEEN 0:27:17,836 0:53:10,327 0:28:34,023 1:49:02,186
4 660 Marjan Lammerts D40 ASSEN 0:24:40,172 0:56:03,829 0:31:08,374 1:51:52,375
5 656 Mariska Lagerweij D40 AMERSFOORT 0:26:45,301 0:55:03,769 0:31:46,868 1:53:35,938
6 650 Ingrid van Berkel D40 ELLECOM 0:28:24,526 0:59:06,515 0:27:24,653 1:54:55,694
7 654 Astrid Janssen D40 AMSTERDAM 0:27:35,452 0:58:49,309 0:28:33,384 1:54:58,145
8 653 Hilde van Heuveln D40 ZANDEWEER 0:26:54,459 0:58:07,284 0:32:51,447 1:57:53,190
9 652 Thea Hendrikse D40 ASSEN 0:27:21,110 1:01:46,126
10 659 Astrid Zijlstra-Edens D40 LEKKUM 0:30:02,401 1:09:14,227
D50
1 676 Cora v.d. Haar D50 LEEUWARDEN 0:24:28,255 0:55:27,696 0:24:42,718 1:44:38,669
2 679 Joke Rosier D50 VRIES 0:23:28,553 0:52:17,485 0:28:53,476 1:44:39,514
3 677 Martha Meijer D50 AMERSFOORT 0:24:27,558 0:54:07,229 0:31:31,961 1:50:06,748
4 680 Femmie Tuin D50 HASSELT 0:25:37,159 0:57:16,421 0:31:01,396 1:53:54,976
5 678 Trudy Tanke D50 ENSCHEDE 0:24:56,915 0:55:29,562 0:39:46,686 2:00:13,163
H14
1 701 Roel Dries H14 EELDE 0:20:03,181 0:45:09,861 0:20:35,554 1:25:48,596
2 703 Marwin Iedema H14 DRACHTEN 0:18:43,327 0:46:11,288 0:27:25,677 1:32:20,292
3 702 Roy Meinen H14 FLUITENBERG 0:22:28,069 0:47:38,715 0:23:28,496 1:33:35,280
H16
1 710 Jorrit Pepping H16 ASSEN 0:19:22,964 0:42:53,145 0:20:58,214 1:23:14,323
2 711 Joost Schalk H16 SMILDE 0:18:24,949 0:44:00,397 0:22:24,458 1:24:49,804
3 712 Evert-Jan Bakker H16 SCHARNEGOUTUM 0:24:13,252 0:48:00,559 0:21:06,373 1:33:20,184
H18
1 728 Niels Strijk H18 HAZERSWOUDE RD 0:18:06,110 0:41:20,713 0:22:31,936 1:21:58,759
2 729 Sven Maris H18 HASSELT 0:18:06,414 0:43:20,670 0:23:00,028 1:24:27,112
3 726 Tom Hulkenberg H18 ZEVENAAR 0:20:59,493 0:43:36,687 0:23:33,056 1:28:09,236
4 730 Thijs van Diepen H18 ASSEN 0:20:53,866 0:48:26,428 0:28:00,442 1:37:20,736
5 727 Mark van Noord H18 WIJSTER 0:25:27,242 0:51:06,902 0:24:00,281 1:40:34,425
6 725 Rik Houwers H18 DELFT 1:41:52,070 1:41:52,070
H20
1 503 Hidde van Nuil H20 APPELSCHA 0:20:12,126 0:41:07,009 0:19:27,290 1:20:46,425
2 501 Job Eijsink H20 GRONINGEN 0:18:29,568 0:43:30,108 0:19:25,629 1:21:25,305
3 505 Rein de Vries H20 ENSCHEDE 0:19:29,757 0:43:16,576 0:19:43,964 1:22:30,297
4 506 Niels de Blaauw H20 GIETEN 0:22:42,960 0:40:16,751 0:21:10,136 1:24:09,847
5 504 Gert-Jan Stevens H20 NOORDSCHESCHUT 0:17:35,604 0:46:41,642 0:27:44,463 1:32:01,709
6 502 Arjen Jakobs H20 WEZUP 0:21:34,351 0:53:37,232 0:23:49,442 1:39:01,025
H24
1 515 Henkjan van Goor H24 DAARLERVEEN 0:18:45,614 0:43:02,700 0:20:14,696 1:22:03,010
2 518 Piet Hijlkema H24 HEERENVEEN 0:20:35,368 0:43:22,542 0:18:32,443 1:22:30,353
3 527 Bart v.d. Walle H24 GRONINGEN 0:20:03,822 0:41:29,124 0:22:52,921 1:24:25,867
4 514 Johan Dijkstra H24 ASSEN 0:20:22,470 0:43:33,766 0:21:07,962 1:25:04,198
5 512 Eelke Jan Bouma H24 GRONINGEN 0:21:20,960 0:43:38,233 0:21:57,473 1:26:56,666
6 517 Luuk Heuvelman H24 KOEKANGE 0:19:49,607 0:46:49,983 0:20:26,864 1:27:06,454
7 513 Peter Buurma H24 BAFLO 0:21:15,349 0:45:34,782 0:20:34,600 1:27:24,731
8 525 Kees Timmerman H24 DEN HAM 0:21:21,852 0:45:01,533 0:23:27,114 1:29:50,499
9 526 Tjitte de Vries H24 ORANJEWOUD 0:21:36,724 0:47:40,530 0:22:08,057 1:31:25,311
10 524 Johnny Stoppels H24 HOLWIERDE 0:21:49,994 0:44:58,514 0:24:48,752 1:31:37,260
11 522 Kees Kuipers H24 NIEZIJL 0:20:05,052 0:50:13,507 0:22:30,365 1:32:48,924
12 530 Marco Verkaik H24 PEIZE 0:19:22,524 0:48:02,475 0:26:44,920 1:34:09,919
13 529 Tobias v.d. Berg H24 ALMERE 0:21:44,312 0:50:03,944 0:24:56,800 1:36:45,056
14 516 Meindert v.d. Heuvel H24 AMSTERDAM 0:22:22,715 0:48:27,433 0:26:31,373 1:37:21,521
15 510 Gerd Abbring H24 NIEUW BUINEN 0:20:58,140 0:49:08,006 0:27:43,201 1:37:49,347
16 519 Robert v.d. Kaaden H24 MANTGUM 0:22:17,572 0:49:44,097 0:26:33,260 1:38:34,929
17 533 Peter Viveen H24 DEN BOSCH 0:24:14,432 0:48:17,694 0:26:56,030 1:39:28,156
18 528 Antoine Wolbes H24 ASSEN 0:26:04,950 0:49:00,528 0:25:55,425 1:41:00,903
19 521 Sytse Kroes H24 AKKRUM 0:23:36,730 0:53:46,555 0:25:38,047 1:43:01,332
20 531 Bart de Boer H24 ASSEN 0:23:37,417 0:51:37,022 0:27:47,131 1:43:01,570
21 532 Ton v.d. Sande H24 DEN BOSCH 1:46:04,545
22 520 Jeroen Kok H24 DEN HAAG 0:24:25,351 0:53:49,634 0:31:10,526 1:49:25,511
23 523 Jack Paas H24 ROLDE 0:25:20,613 0:59:36,588
H40
1 557 Kees Cohen H40 AMSTERDAM 0:21:08,756 0:40:41,881 0:23:32,862 1:25:23,499
2 550 Jan Beldman H40 DALFSEN 0:18:40,202 0:44:46,261 0:23:19,448 1:26:45,911
3 563 Robert Rietveld H40 ZUTPHEN 0:21:41,135 0:42:53,507 0:22:43,057 1:27:17,699
4 555 Janwillem Brouwer H40 DWINGELOO 0:21:35,416 0:44:41,128 0:22:20,928 1:28:37,472
5 554 Robert Bosma H40 AMSTERDAM 0:21:58,570 0:45:59,317 0:20:51,873 1:28:49,760
6 567 Henk Walters H40 ASSEN 0:21:07,751 0:47:19,515 0:21:39,877 1:30:07,143
7 561 André Kunst H40 DAARLERVEEN 0:22:31,011 0:47:16,424 0:21:48,415 1:31:35,850
8 559 Ruben Heikoop H40 AMSTERDAM 0:21:56,847 0:50:58,884 0:21:45,739 1:34:41,470
9 560 Harry Koning H40 RODEN 0:21:04,687 0:47:31,934 0:28:33,032 1:37:09,653
10 551 Peter Berghuis H40 SCHIPBORG 0:20:15,441 0:48:24,853 0:28:50,809 1:37:31,103
11 458 Louis Timmerman H40 OLDEMARKT 0:21:22,526 0:51:39,386 0:25:01,134 1:38:03,046
12 558 Walraad Guichelaar H40 ELIM 0:22:16,777 0:49:24,876 0:26:29,934 1:38:11,587
13 553 Han Boselie H40 GELDERMALSEN 0:22:28,565 0:48:25,719 0:27:32,674 1:38:26,958
14 556 Wim Casparie H40 GRONINGEN 0:24:26,114 0:50:02,862 0:26:41,277 1:41:10,253
15 566 Tijmen Vermaas H40 AMSTERDAM 0:22:06,721 0:52:43,609 0:26:52,330 1:41:42,660
16 552 Klaas Bos H40 RODEN 0:23:07,285 0:49:30,905 0:31:46,936 1:44:25,126
17 564 Henk Schepers H40 WEERDINGE 0:23:56,424 0:53:27,855 0:27:06,535 1:44:30,814
18 570 Edwin Busch H40 MIDWOLDE 0:23:03,840 0:55:37,889 0:27:13,303 1:45:55,032
19 562 Willy Pomper H40 ZUIDLAREN 0:25:10,856 0:56:31,295 0:26:49,494 1:48:31,645
20 568 Andre Westerveld H40 ASSEN 0:24:40,616 0:50:22,065 0:35:01,196 1:50:03,877
21 565 Koos Sloof H40 LEKKERKERK 0:21:19,678 0:59:18,025 0:33:39,852 1:54:17,555
H50
1 575 Peter Bamberg H50 ZUIDLAREN 0:20:58,673 0:48:11,789 0:20:13,829 1:29:24,291
2 576 Dick Bastiaannet H50 ASSEN 0:19:30,357 0:44:51,612 0:25:26,731 1:29:48,700
3 577 Cor van Dellen H50 UITHUIZEN 0:23:32,165 0:49:43,801 0:23:18,702 1:36:34,668
4 582 Jan Plekkenpol H50 HENGELO GLD 0:23:39,010 0:52:03,295 0:22:28,552 1:38:10,857
5 579 Martin Dupont H50 OSS 0:21:57,467 0:47:28,548 0:29:15,668 1:38:41,683
6 580 Evert Hol H50 METEREN 0:25:06,057 0:50:07,552 0:24:57,528 1:40:11,137
7 584 Berend Jan Sterken H50 NIEUWLEUSEN 0:25:48,564 0:53:44,498 0:31:28,130 1:51:01,192
8 583 Theo v.d. Rijt H50 EDE 0:28:27,847 0:55:50,373 0:27:44,357 1:52:02,577
9 578 Piet Doddema H50 BEILEN 0:32:17,431 0:57:31,597 0:29:46,805 1:59:35,833
10 581 Roelf v.d. Land H50 UITHUIZEN 0:19:38,166
H60
1 594 Jaap Talen H60 HOOGEVEEN 0:22:30,389 0:48:30,260 0:27:03,337 1:38:03,986
2 595 Sietse Woudstra H60 RHEEZERVEEN 0:24:55,423 0:54:54,818 0:27:08,289 1:46:58,530
3 592 Peter Kluin H60 GRONINGEN 0:27:16,566 0:56:48,687 0:28:13,450 1:52:18,703
4 596 Dietmar van Luik H60 EMMEN 0:26:59,351 0:58:38,653 0:28:17,884 1:53:55,888
5 591 Riekele Heida H60 HEERENVEEN 0:26:44,528 0:59:55,260 0:28:15,737 1:54:55,525
6 593 Keimpe Roedema H60 ZWAAGWESTEINDE 0:32:28,784 0:56:53,895 0:26:36,132 1:55:58,811

Uitslag Trio’s

Pos Bib Firstname Add1 Add2 Lopen Fietsen Schaatsen Totaaltijd
WT-BT
1 957 Ger Kragten/Dimitri Lafleur/Johan Lek ASSEN NAM Best in Class 0:36:39,076 1:14:09,652 0:36:33,498 2:27:22,226
2 954 Christian Raaijmakers/Jason Joldersma/Hans Dijkerman ASSEN NAM 60 jaar NAM 0:38:23,947 1:26:17,206 0:38:59,149 2:43:40,302
3 951 Jan Uiterwijk/Gerrit Trul/Rense Trul HOOGERSMILDE Calduran Kalkzandsteen 0:39:51,425 1:28:50,290 0:35:51,644 2:44:33,359
4 952 Meinte Jelsma/Arnold Boersma/Johan Tamminga LEEUWARDEN FrisoXtra / Friso Bouwgroep 0:45:38,180 1:21:23,590 0:39:22,138 2:46:23,908
5 962 Albert Coelingh/Willem v.d. Velde/Rene Kuijpers ASSEN NAM R&H/BIS 0:42:14,205 1:24:08,840 0:44:37,698 2:51:00,743
6 959 Robert Huisjes/Bart van Montfoort/Piet Hoekstra ASSEN NAM CEC 0:39:21,151 1:31:34,981 0:44:49,764 2:55:45,896
7 968 Jarno Wieldraaijer/Erwin Wieldraaijer/Hannes Wieldraaijer HOOGERSMILDE Wielies / Roelfsema 0:42:58,138 1:29:31,579 0:43:46,842 2:56:16,559
8 965 Klaas Molema/Thijs Hofstede/Henri Burger TEN BOER Noorderpoort Techniek 0:44:48,072 1:29:21,256 0:45:27,577 2:59:36,905
9 972 Kor Straten/Marcel Smalbil/Tonny Cramer ASSEN PK automatisering 0:47:59,374 1:28:46,359 0:42:53,510 2:59:39,243
10 958 Wynze van Heijst/Rob Wibbelink/Piet Moerkerken ASSEN NAM Bron van energie 0:43:34,092 1:33:25,316 0:43:15,067 3:00:14,475
11 955 Klaas Duursma/Klaas Duursma/Anneke v.d. Haak ASSEN NAM AJS 0:43:25,796 1:30:33,969 0:47:16,527 3:01:16,292
12 961 Hans Prak/Ronald Rietkerk/Wim van Hardeveld ASSEN NAM Litecad 0:45:50,191 1:32:28,103 0:45:07,491 3:03:25,785
13 956 Daan den Hertog – Jager/Jasper de Kock/Han v.d. Broek ASSEN NAM Baker Atlas 0:43:47,153 1:39:26,896 0:40:54,795 3:04:08,844
14 970 Iddo Rozeveld/Gerard Reezigt/Marten Vellinga ASSEN Winel 2 0:55:53,270 1:28:36,161 0:47:00,355 3:11:29,786
15 971 Adrie Prins/Ake v.d. Vinne/Marchienus Kok ASSEN Winel PSV 0:46:03,622 1:34:04,344 0:51:43,154 3:11:51,120
16 963 Johan Vaartjes/Roelof Bos/Hans Tetteroo ASSEN NAM SOGOS 0:42:16,671 1:37:10,362 0:53:59,177 3:13:26,210
17 964 Marten Boersma/Wim Dijkstra/Klaas Jan de Vries ASSEN NAM Venko 0:46:32,565 1:44:52,383 0:45:05,170 3:16:30,118
18 967 Richard Santing/Luuk Lesschen/Ben Ernens ROLDE Unive Noord 0:47:28,171 1:41:11,090 0:49:03,817 3:17:43,078
19 969 Jacob Lageman/Guus Vrijer/Johan Scholing ASSEN Winel 1 0:48:06,316 1:36:20,563 0:53:56,815 3:18:23,694
WT-T
1 872 Olfert Molenhuis/Ronnie Timmermans/Richard Lahuis ASSEN Team Huis-mans 0:31:44,933 1:12:56,578 0:36:26,287 2:21:07,798
2 842 Andre Oude Elverink/Peter Olde Dubbelink/Jan Eppink DENEKAMP IJSVOGELS 2 0:33:07,017 1:17:04,000 0:38:27,687 2:28:38,704
3 827 Ramon Hoiting/Roy Eefting/Peter jan Brouwer ASSEN De Scheuvelloper 0:41:01,641 1:15:01,598 0:33:57,393 2:30:00,632
4 889 Reinder de Jonge/Jans Kuik/Gerrit Wonder EEXTERZANDVOORT Team YES 0:33:50,269 1:22:31,564 0:35:13,088 2:31:34,921
5 878 Benjamin Kok/Jan Zonderland/Tjamme Hoeksma DRACHTEN TOPTeam 0:32:34,643 1:26:27,869 0:34:32,800 2:33:35,312
6 871 Eelco v.d. Meer/Marc Groot/Rob Dubbers UTRECHT SVU 0:38:30,871 1:21:14,520 0:34:48,836 2:34:34,227
7 847 Jan hendrik Tuin/Henry Kappert/Henk Tromp HARDENBERG Klepperteam 0:38:15,050 1:18:45,559 0:37:45,081 2:34:45,690
8 877 Frank Polman/Jeffrey Buist/Leroy v.d. Werve BEILEN to fast for all 0:38:14,703 1:20:58,758 0:35:37,380 2:34:50,841
9 848 Henk Oldehinkel/Henry Gerrits/Jan Everhardus DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 1 0:37:12,331 1:18:33,086 0:39:43,648 2:35:29,065
10 859 Wobbe v.d. Meulen/John v.d. Laar/Stef Vorstermans WAGENINGEN Met ons èguhn voâh ons allen!! 0:35:29,092 1:24:22,000 0:35:54,382 2:35:45,474
11 807 Jan Hendrik Hutten/Jan Plagge/Jan Hulzebosch HARDENBERG 3 good old jhonny boys 0:38:52,835 1:20:27,111 0:36:37,917 2:35:57,863
12 804 Harm Kooiker/Albert Tippe/Peter Lier ROUVEEN 0:36:48,434 1:24:54,442 0:35:14,972 2:36:57,848
13 817 Esther de Vries/Geurt Witterholt/Karen Werkman HAREN Cyclesport Gron./ Meteoor A.R. 0:41:24,138 1:16:11,000 0:39:57,614 2:37:32,752
14 874 Kornelis Oosterhuis/Evert jan Veldkamp/Roelof Oosterhuis GRONINGEN Team Jabeker 0:36:53,660 1:19:41,874 0:41:16,267 2:37:51,801
15 840 Jan Sijtsma/Harry Groener/Herman Haamberg LATTROP IJSVOGELS 0:35:59,473 1:25:00,142 0:37:27,556 2:38:27,171
16 891 Bennie Akkerman/Henk Engel/Harm Crediet VINKENBUURT In de Top 10 0:37:55,409 1:23:54,502 0:38:27,053 2:40:16,964
17 853 Leon v.d. Lans/Michael de Vries/Saskia Hemme DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 6 0:36:33,440 1:23:57,269 0:40:54,138 2:41:24,847
18 841 Theo Weda/Stefan Kamphuis/Paul Aarninkhof DENEKAMP Ijsvogels 0:38:03,299 1:27:43,615 0:35:41,387 2:41:28,301
19 886 Willem v.d. Sterren/Richard v.d. Burgt/Arno Winters ZWOLLE winters-sport 0:43:45,814 1:26:00,839 0:34:09,766 2:43:56,419
20 846 Kasper Nijkamp/Ernst Voerman/Nico Nijkamp ARNHEM Kasparsky-Böltz-Nijkampovitsch 0:37:27,507 1:25:40,000 0:41:02,336 2:44:09,843
21 820 Henry Pappot/Wilfred Pappot/Rudy Pappot DEDEMSVAART De Daltons 0:36:21,845 1:26:31,387 0:41:23,807 2:44:17,039
22 829 Anja v. t Schip/Joanne Brouwer/Petra Grimbergen AMSTERDAM De Snelle Vrouwen 0:39:01,675 1:29:40,448 0:35:51,410 2:44:33,533
23 873 Martin Steinbacher/Christian Mailhammer/Willem Blakborn INZELL Team Inzell 0:39:06,820 1:26:54,579 0:38:47,182 2:44:48,581
24 843 Gregor den Ouden/Hermie Engelbertink/Rene Lukens DENEKAMP IJSVOGELS 3 0:42:00,712 1:24:15,687 0:38:32,677 2:44:49,076
25 870 Mark Schreurs/Ralf Gulikers/Tom Nijkamp GEULLE Stylo 0:40:45,897 1:23:12,961 0:41:17,849 2:45:16,707
26 814 Werner Dijkstra/Guus Dijkstra/Lieke Hol GRONINGEN BUVOVV 2 0:41:20,789 1:23:42,972 0:40:39,237 2:45:42,998
27 861 Harold Kruidhof/Klaas Mulder/Anton Bloemberg MEPPEL Niet Snel Genoeg 0:36:17,112 1:24:46,070 0:47:39,501 2:48:42,683
28 822 Willy Elshof/Fopke Drijfholt/Kees Drijfholt ODOORN De Grodios 0:40:36,595 1:29:28,336 0:40:27,346 2:50:32,277
29 869 Henk Schoenmaker/Marco Soer/Han Fred Weelink BEILEN Stad+Esch 1 0:43:38,063 1:19:36,412 0:48:10,854 2:51:25,329
30 806 Bert Zwinkels/Paul Spaans/Rein v.d. Valk MONSTER 0:42:20,670 1:29:49,442 0:39:43,778 2:51:53,890
31 805 Henk Oosterveen/Roelof Warnders/Aaldert Hooijer RUINEN 0:39:11,770 1:31:01,194 0:41:41,616 2:51:54,580
32 832 Wendy Hoven/Ingeborg Kreuze/Dorien v.d. Kant ASSEN Doing Well Ladies 0:44:36,919 1:29:34,559 0:38:20,680 2:52:32,158
33 852 Martin Kampinga/Koen Kosse/Siena Drogt DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 5 0:43:34,925 1:26:18,368 0:42:56,923 2:52:50,216
34 824 Arjan Stevens/Henry de Vries/Egbert Bosscher ASSEN de Malle Buurtjes 0:45:28,043 1:28:24,749 0:39:24,688 2:53:17,480
35 811 Bennie Geerdink/Joep Oud/Johan Kunst VRIEZENVEEN ARGO 1 0:38:51,205 1:25:41,230 0:48:56,165 2:53:28,600
36 868 Henk Suselbeek/Michiel v.d. Linde/Jan v.d. Linde RUINEN Solution 0:46:16,873 1:28:44,672 0:38:57,423 2:53:58,968
37 881 Jan Pannekoek/Ronald Bogaard/Andre Ton GELDERMALSEN Ut Peppeltje 0:38:47,128 1:32:10,829 0:43:47,530 2:54:45,487
38 893 Dennis Nijland/Dirkjan Wieldraayer/Heite Dommerholt HOLTEN lakema 0:42:52,377 1:32:46,220 0:40:26,047 2:56:04,644
39 854 Harald Hoffink/Edward van Dijk/Tinus de Vries DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 7 0:38:22,593 1:30:36,722 0:47:12,371 2:56:11,686
40 849 Hans Klein/Roelof Kelly/Willie Wellenberg DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 2 0:39:56,362 1:30:40,357 0:46:39,368 2:57:16,087
41 858 Wijnand Thomassen/Willem Mulderij/Jacques de Rooij ZEIST Le Coq Sportif 0:42:40,995 1:27:54,675 0:47:33,143 2:58:08,813
42 882 Rene de Vent/Wim Oldwening/Gerrit v.d. Haar COEVORDEN Van Coevern 2010 0:44:39,876 1:34:27,037 0:39:47,877 2:58:54,790
43 813 Ronald Sluiter/Sander van Voorn/Hendrik Elzinga GRONINGEN BUVOVV 0:40:01,661 1:27:29,759 0:51:34,850 2:59:06,270
44 879 Gerrit v.d. Meulen/Gerwin v.d. Vegte/Heine Brons MEPPEL Trio zonder grenzen? 0:46:39,067 1:23:02,704 0:49:35,278 2:59:17,049
45 855 Frank Bennink/Hans v.d. Most/Gerard Gomarus DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 8 0:45:10,305 1:28:53,929 0:45:43,580 2:59:47,814
46 830 Henk Hospes/Nico Eskes/Geeske Hospes HASKERHORNE De WietJap 0:42:15,345 1:32:37,032 0:45:17,783 3:00:10,160
47 884 Jan Fennema/Henk Zwiers/Gerco van Norel KAMPEN Wehkamp 1 0:49:25,528 1:34:07,958 0:36:40,284 3:00:13,770
48 885 Harry Katoele/Gerrit Hofman/Dick Davidse DEDEMSVAART Wehkamp 2 0:42:14,971 1:37:01,263 0:41:05,100 3:00:21,334
49 819 Laurens Stiekema/Joop Beerstra/Gert de Roo TEN BOER De Collegas 0:39:46,028 1:31:18,282 0:49:24,330 3:00:28,640
50 880 Cees Schouten/Gerard de Jong/Gerard de Jong MIJDRECHT TZN (team zonder naam) 0:40:15,032 1:34:41,661 0:46:15,615 3:01:12,308
51 821 Jans Koops/Johan Schipper/Wim Hengeveld COEVORDEN De drie Podagristen 0:46:08,116 1:36:46,770 0:39:47,984 3:02:42,870
52 816 Floor Bos/Tiny Tent/Christa Benjamins COEVORDEN cocktail 0:47:28,760 1:35:57,676 0:39:48,983 3:03:15,419
53 803 Ruben Dijkstra/Mieke Richart/Ilse Dijkstra GRONINGEN 0:54:33,740 1:28:48,267 0:40:04,628 3:03:26,635
54 864 Jolanda Gijsman/Peter Gijsman/Carla de Wolf LEIDEN Peynenburger happers 0:48:04,055 1:33:09,670 0:43:47,947 3:05:01,672
55 833 Maayke Sterk/Sjoerdje Drijfholt/Sigrid Kuizenga GRONINGEN drie(m)team 0:44:41,003 1:35:40,000 0:44:51,600 3:05:12,603
56 863 Harry Lienden/Jur Osinga/Henk Otten GRONINGEN PAS P&O consultancy 0:43:18,748 1:41:37,011 0:40:21,853 3:05:17,612
57 825 Bote Sikkes/Henk Nijs/Johan van Schie COEVORDEN De Musketiers 0:53:09,982 1:31:42,690 0:40:36,098 3:05:28,770
58 801 Hendrik Jan Blomberg/Henk Hoogeveen/Henriet Hoogeveen SMILDE 0:42:00,861 1:37:02,148 0:47:23,589 3:06:26,598
59 887 Wout Zilverberg/Henk Arends/Geje Schutte UITHUIZEN Stad+Esch 2 0:43:57,978 1:37:51,033 0:45:12,016 3:07:01,027
60 876 Laurant Zeegers/Jan Hilvering/Kees van Dijk COEVORDEN Three of a kind 0:45:24,924 1:36:38,273 0:46:54,664 3:08:57,861
61 837 Henk de Wilde/Albert Nijhuis/Gerard de Boer NIEUWLEUSEN GAP-Team 0:46:34,048 1:38:48,121 0:44:13,316 3:09:35,485
62 844 Walter Immerzeel/Desiree Immerzeel/Piet Immerzeel MOERKAPELLE Immerzeel 0:39:43,646 1:42:58,372 0:47:16,941 3:09:58,959
63 812 Marc Komen/Gerben v.d. Vries/Simon Visser GRONINGEN AVD1 0:39:44,280 1:25:08,287 1:05:38,424 3:10:30,991
64 862 Roel Blekkenhorst/Egbert Mulder/Warrie Lindeman ASSEN No Name 0:49:51,992 1:38:53,098 0:43:59,916 3:12:45,006
65 867 Sjanneke Mulder-Ramler/Peter Mulder/Karel Appel DEN HELDER Sjan Weet Het Peter 0:50:20,116 1:32:41,538 0:50:30,200 3:13:31,854
66 823 Jorieke de Jonge/Thieme de Jonge/Ger Vos COEVORDEN De Jonge Vos 0:51:07,818 1:41:04,185 0:41:58,134 3:14:10,137
67 883 Piet Meerse/Jennie Sterkenburgh/Pieter de Kroon WIJNJEWOUDE Vanboeijen 0:44:30,912 1:49:01,635 0:42:08,794 3:15:41,341
68 826 Suzanne Persoon/Aad Persoon/Elles Persoon GRONINGEN De Persoontjes 0:43:21,888 1:43:58,689 0:48:47,090 3:16:07,667
69 810 Sjaan Beentjes-Koopman/Joyce Rijkers-Talens/Theo Schenk DEN HELDER Adam en zijn Evas 0:51:00,713 1:41:21,841 0:44:01,515 3:16:24,069
70 894 Anne Looyenga/Jan Albert Huls/Frank Smid 0:46:35,271 1:38:14,485 0:52:00,247 3:16:50,003
71 856 Herman v.d. Sluis/Henry v.d. Most/Roelof Hemme DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 9 0:49:46,191 1:37:04,557 0:50:52,208 3:17:42,956
72 836 Henk Boer/Jan Kammen/Keimpe Roedema ZWAAGWESTEINDE FYTRIS-MIX 0:44:34,451 1:45:27,180 0:48:31,673 3:18:33,304
73 850 Ko Sluis/Gerie Meierink/Henk Kerkdijk DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 3 0:48:01,838 1:37:45,000 0:55:23,174 3:21:10,012
74 818 Tino Vlierhuis/Coen Bisschop/Harry Stukker BOVENSMILDE De Bisschoppers 0:50:14,258 1:43:23,374 0:47:46,993 3:21:24,625
75 845 Jan Melles/Bauke Kalsbeek/Jan Stoker OOSTERWOLDE Kamelsto 0:53:49,430 1:40:38,532 0:48:03,478 3:22:31,440
76 860 Mirjam de Weerdt/Jacco de Weerdt/Jacob de Weerdt EES Moi Weerdtjes 0:56:16,335 1:38:27,383 0:48:19,291 3:23:03,009
77 857 Janine Duker/Fenija Duker/Irma Veenhuizen EKEHAAR LadyMovesteam 0:51:45,133 1:41:05,773 0:51:39,035 3:24:29,941
78 831 Helga Schroer/Siet Dijkstra/Yldau Dijkstra BOVENSMILDE Deventer dames 0:49:55,788 1:50:30,864 0:44:28,915 3:24:55,567
79 835 Marjan Luis/Henk Pots/Roelof Plat ROLDE echte bakker Pots 1:01:50,469 1:40:07,875 0:43:17,084 3:25:15,428
80 839 Annette Regelink/Jos Laagland/Alfred de Boer DEN HELDER Heupeloos 0:50:59,171 1:41:45,269 0:55:27,190 3:28:11,630
81 815 Ruud Breevoort/Ruud Scheenstra/Adri van Sleen ZUIDVEEN City of Stone 0:55:20,791 1:44:12,939 0:48:40,898 3:28:14,628
82 890 Jacqueline de Jong/Stefan Plat/Bert Stubbe ASSEN Burgerhout 0:55:56,720 1:32:34,692 1:00:14,267 3:28:45,679
83 851 Jan Ruitenberg/Harold Benjamins/Henk Bouwman DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 4 2:34:42,965 0:54:41,500 3:29:24,465
84 888 Joop Gritter/Foppe Jager/Henk Lamberts HOOGHALEN team Jager 0:51:12,529 1:48:51,984 0:50:14,208 3:30:18,721
85 875 Dula Brandsma/Daan de Boer/Rene Kraaijeveld DEN HELDER the good, the best, the better 0:45:25,940 1:33:59,785 1:11:06,851 3:30:32,576
86 838 Nanno Beck/Klaas Mersman/Frans Kabel STADSKANAAL Gemeenteteam Stadskanaal 0:53:10,750 1:41:02,593 0:56:40,242 3:30:53,585
87 834 Jan Dito/Yvonne Makelaar/Gerrit Makelaar DEN HELDER Drietal Den Helder 0:44:19,836 1:47:23,129 1:01:11,677 3:32:54,642
88 808 Joke Janssen/Greta Zeinstra/Cathrien Telgenhof ASSEN 3 xxx 0:44:46,930 1:51:01,394 0:57:16,051 3:33:04,375
89 809 Geert Stevens/Berend Uneken/Jan Takens ASSEN Accon■nau Assen 0:45:26,859 3:48:33,095
90 828 Elsbeth de Boer/Lambertus Moes/Lambertus Moes GRONINGEN De Smikklers 0:54:09,101 1:22:12,943
91 866 Wim v.d. Lelie/Jan v.d. Lelie/Boele de Vries HIJKEN Samen 208 jaar 0:50:58,396 1:28:01,909


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.