Uitslagen WinterTriathlon Inzell 2008

Op de 2008 versie van de wintertriathlon in Inzell was Martin Veenhuizen uit Ekehaar winnaar bij het Lopen – ATB – Schaatsen, met 6 seconden voorsprong op de locale favoriet Mortiz Geisreiter uit Inzell. Kurt v.d. Nes uit Zwolle werd 3e. Hieronder vindt u ook de uitslagen van de langlauf variant van de wintertriathlon en de trio’s op beide disciplines.

Kijk voor meer informatie op de website van de organisatie: http://inzell.wintertriathonassen.nl

Lopen – ATB – Schaatsen          Running – ATB – Iceskating

Pos. Nr. Fullname Class City Running ATB Skating TotalTime
1 18 Martin Veenhuizen H24 EKEHAAR 0:43:22,766 0:47:25,223 0:37:14,313 2:08:02,302
2 37 Moritz Geisreiter H20 INZELL (Duitsl.) 0:47:11,141 0:44:35,009 0:36:22,590 2:08:08,740
3 22 Kurt v.d. Nes H40 ZWOLLE 0:47:24,858 0:44:26,554 0:36:39,926 2:08:31,338
4 32 Dré van Oosten H40 ANNA PALOWNA 0:44:15,518 0:46:02,638 0:41:50,546 2:12:08,702
5 20 Ronald de Jong H40 ASSEN 0:47:10,066 0:47:44,737 0:40:28,166 2:15:22,969
6 15 Arjan Kruyt H24 ASSEN 0:45:33,454 0:46:19,427 0:48:52,660 2:20:45,541
7 26 Fokko Hindriks H50 GRONINGEN 0:47:56,975 0:50:17,013 0:43:52,870 2:22:06,858
8 38 Ruud Voerman H40 NIEUWE NIEDORP 0:54:54,349 0:50:29,218 0:38:55,861 2:24:19,428
9 34 Maximilian Mayer H20 Inzell (Duitsl.) 0:49:07,464 0:50:26,210 0:45:14,779 2:24:48,453
10 5 Marion Visser D40 NOORD SCHARWOUDE 0:53:38,570 0:53:15,892 0:43:25,681 2:30:20,143
11 29 Wijnand v.d. Vendel H50 OTTERLO 0:54:57,208 0:52:29,007 0:42:54,733 2:30:20,948
12 30 Joop Peters H50 ASSEN 0:55:15,021 0:54:28,054 0:43:28,692 2:33:11,767
13 36 Jos Pennartz H40 Utrecht 0:54:02,807 0:50:56,671 0:49:53,407 2:34:52,885
14 25 Cees de Boer H50 ASSEN 0:54:24,052 0:57:46,482 0:45:08,210 2:37:18,744
15 14 Robert v.d. Kaaden H24 MANTGUM 0:58:55,656 0:53:04,224 0:51:36,553 2:43:36,433
16 16 Hendrik Postma H24 ROTTERDAM 0:56:09,648 0:54:41,380 0:54:01,268 2:44:52,296
17 31 Eduard Borst H50 URSEM 0:56:07,063 0:55:33,628 0:53:43,723 2:45:24,414
18 27 Jos Rutten H50 LELYSTAD 0:56:08,945 0:57:22,029 0:53:05,551 2:46:36,525
19 12 Rutger Beekhuis H24 ROTTERDAM 0:58:14,806 0:59:44,531 0:54:13,099 2:52:12,436
20 6 Joke Rosier D50 VRIES 0:54:12,694 1:03:15,289 0:57:20,682 2:54:48,665
21 23 Jacco v.d. Weerdt H40 EES 0:55:18,531 1:00:19,853 0:59:32,322 2:55:10,706
22 17 Pieter van Soest H24 AMSTERDAM 0:53:34,405 1:02:19,034 1:03:42,259 2:59:35,698
23 28 Frits Steenhuisen H50 ASSEN 0:56:11,884 1:01:19,930 1:08:59,621 3:06:31,435
24 7 Linda Hölscher D40 RODEN 1:02:10,358 1:04:27,449 1:17:05,862 3:23:43,669

TEAMS Lopen – ATB – Schaatsen          TEAMS Running – ATB – Iceskating

Pos. Nr. Members Team Running ATB Skating TotalTime
1 168 Robert Binna/Bernhard Laingruber/Hubert Kreutz Skating Club Innsbrück 0:43:53,814 0:38:51,111 0:33:58,473 1:56:43,398
2 157 Robert Huisjes/Jason Joldersma/Johan Lek NAM-Best in Class 0:44:50,351 0:41:44,812 0:36:25,947 2:03:01,110
3 156 Henk v.d. Molen/Jorrit Pepping/Jorrit Pepping MV MOVES 0:44:03,208 0:46:12,032 0:40:29,079 2:10:44,319
4 158 Klaas Duursma/Klaas Duursma/Piet Moerkerken NAM-Bron van energie 0:48:30,349 0:50:22,309 0:42:11,407 2:21:04,065
5 164 Haike Nillesen/Anco Weijman/Aletta Pomper Tíminn flýgur 0:48:28,999 0:51:55,618 0:42:20,279 2:22:44,896
6 162 Nico Gijsman/Peter Gijsman/Carla v.d. Wolf Peijnenburger Happers 0:51:57,082 0:50:44,791 0:41:30,646 2:24:12,519
7 167 Peter Strijbosch/Ludo Dummer/Andre Westerveld 0:49:40,445 0:59:34,277 0:51:04,894 2:40:19,616
8 160 Rob Wibbelink/Rob Wibbelink/Wim van Hardeveld NAM-Wibertjes 1:04:38,840 0:54:12,972 0:42:45,588 2:41:37,400
9 169 Erma de Weerdt/Kees Luttikhuizen/Kees Luttikhuizen 1:04:39,992 0:55:59,261 0:47:14,660 2:47:53,913
10 161 Peter van Dinter/Joop Joldersma/Johan Lek NAM-Zuur-Gas 0:54:51,582 1:14:22,982 0:41:21,236 2:50:35,800
11 163 Jan Hulzebos/Henk Meijering/Auktje Steenhuisen Promeij Bouwadvies Buro 1:01:06,652 0:50:38,027 1:02:49,914 2:54:34,593
12 166 Jeltsje Boomsma/Keimpe Roedema/Keimpe Roedema Lelie Hollander VI 1:05:04,496 1:04:48,439 0:48:39,902 2:58:32,837
13 155 Peter Huizinga/Jeroen Posthuma/Marijke Bakker Lelie Hollander V 1:05:04,531 0:59:08,637 0:56:46,726 3:00:59,894
14 154 Rinze Smits/ Rinze Smits/Marcel Huisman Lelie Hollander IV 0:58:53,608 1:18:47,161 0:57:13,673 3:14:54,442
15 152 Annette /Ingeborg Horden/Ebele v.d. Veen Lelie Hollander II 0:58:53,854 1:23:56,666 0:52:30,228 3:15:20,748
16 151 Rouget van Lil/Ron Dekker/Ron Dekker Lelie Hollander I 1:12:24,522 0:57:20,072 1:07:16,805 3:17:01,399
17 153 Charisma Bijlefeld/Wim Krijnen/Ina Huisman Lelie Hollander III 1:15:20,757 0:59:32,474 1:07:58,788 3:22:52,019

Download rondetijden schaatsen

Lopen – ATB – Langlauf                               Running – ATB – Langlauf

Pos. Nr. Fullname Class City Running ATB Langlauf TotalTime
1 60 Florian Holzinger H24 TRAUNSTEIN (Duitsl.) 0:37:35,045 0:39:12,052 0:29:00,903 1:45:48
2 65 E. Gielen H24 HEERLEN 0:40:39,588 0:45:21,894 0:35:24,518 2:01:26
3 61 Christoph Allwang H24 DIETRAMSZELL (Duitsl.) 0:47:22,248 0:44:08,674 0:31:23,078 2:02:54
4 66 Ronald Schuhmacher H40 UNTERHACHTUNG 0:43:37,126 0:42:18,191 0:36:59,683 2:02:55
5 55 Rudi Kellner H40 Waging am See (Duitsl.) 0:45:53,960 0:45:55,511 0:34:24,529 2:06:14
6 64 Gerhard Spannring H40 INZELL (Duitsl.) 0:53:06,975 0:47:36,012 0:35:24,013 2:16:07
7 58 Co Looijesteijn H50 ANNA PAULOWNA 0:48:38,951 0:50:52,618 0:37:54,431 2:17:26
8 52 Achim Heinze H24 SIMBACH am INN (Duitsl.) 0:47:48,025 0:43:59,397 0:46:03,578 2:17:51
9 63 Ben Krodel H40 Haimhausen (Duitsl.) 0:48:27,164 0:53:41,753 0:37:18,083 2:19:27
10 59 Peter Kelm H40 PETTING (Duitsl.) 0:54:54,196 0:51:06,857 0:35:01,947 2:21:03
11 62 Andreas Sirch H40 MUNCHEN (Duitsl.) 0:49:28,763 0:56:34,082 0:40:14,155 2:26:17
12 54 Fred Meyboom H24 SPIJKENISSE 0:56:03,511 1:02:22,436

TEAMS Lopen – ATB – Langlauf                 TEAMS Running – ATB – Langlauf

Pos. Nr. Members Team Running ATB Langlauf TotalTime
1 107 Frank Röttgen/Johannes Kumeth/Hansi Mühlbauer Team Trisport Anger 0:37:54,168 0:41:53,113 0:26:17,719 1:46:05
2 108 Benedikt Fritz/Manuel Weissenbacher/Ludwig Häuslaigner RC Wals Siezenheim 0:37:42,533 0:39:54,283 0:28:31,184 1:46:08
3 102 Peter Gehmacher/Maxei Doppler/Gerhard franz Egger Gau 1 Auswahl 2008 0:40:37,679 0:45:29,082 0:30:49,239 1:56:56
4 103 Jürgen Deinhart/Robert Köstle/Udo Wendel KARALA 0:42:47,670 0:46:00,775 0:30:57,555 1:59:46
5 109 Martin Steinbacher/Willem Blakborn/Florian Huber Team Inzell 0:46:48,990 0:42:58,871 0:31:53,139 2:01:41


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.