Spijkerman en Van der Vegt Nederlands Kampioen wintertriathlon

ASSEN – In het nog niet zo winterse Assen zijn zaterdag Erik-Jan Spijkerman en Lizette van der Vegt de nieuwe nationaal kampioenen wintertriathlon geworden. Noord-Hollander Spijkerman moest vorig jaar nog zijn meerdere erkennen in Wim Nieuwkerk.

De atleet uit Fijnaart had zich echter afgemeld vanwege chronische vermoeidheid, hetgeen ook bleek uit zijn matige prestaties aan het eind van het duathlonseizoen. Nieuwkerk had de zilveren organisatie graag een parcoursrecord en dus overwinning cadeau gedaan, maar de papbenen beslisten anders. Spijkerman deed niet minder dan vorig jaar, ergo hij deed over de drie afstanden exact even lang als in 2007 toen hij zilver haalde. Bij het lopen was Erik-Simon Strijk nog de snelste. Na iets meer dan 34 minuten haalde de Roosendaler zijn fiets op. Op dat onderdeel werd hij gepasseerd door Spijkerman en Beute, die het vervolgens op de ijsbaan in Assen tegen elkaar op mochten nemen. Spijkerman schaatste snel bij thuisfavoriet Beute weg en bleef hem na de ruim vijftig rondjes twee minuten voor. Strijk haalde het brons. Oud-kampioenen Gosselink en Breedijk deden vanwege de zilveren uitgave opnieuw mee en waren zelfs bij machte in de top tien te eindigen.

Bij de vrouwen verraste Lizette van der Vegt met haar eerste titel. De Groningse keek na het fietsen nog tegen een achterstand van drie minuten aan op Esther Tanck. Schaatsend won Van der Vegt op snelheid en techniek van de op het ijs minder ervaren triatlete Tanck. Het brons ging naar een tweede Groningse, Sietske Dijkstra.

bron: http://www.wintertriathlonassen.nl/

NOS studio sport maakte een mooi item over de NK bij de mannen. Opvallend genoeg worden de vrouwen genegeerd. http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-434327/

Wintertriathlon Assen
25 oktober 2008

Uitslag WT-Afstand
Ned. Kampioenschap

25e Wintertriathlon Assen – 25 oktober 2008 – NK Wintertriathlon
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
301
Evi van Ekris
D20
WOERDEN
0:48:38,597
1:31:42,696
0:39:52,440
3:00:13,733
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
314
Lizette v.d. Vegt
D24
GRONINGEN
0:40:09,516
1:31:19,873
0:42:32,875
2:54:02,264
2
313
Esther Tanck
D24
ARNHEM
0:41:16,368
1:28:05,817
0:47:06,283
2:56:28,468
3
311
Sietske Dijkstra
D24
GRONINGEN
0:41:56,810
1:31:21,257
0:44:34,701
2:57:52,768
4
312
Grietje Hoogerkamp-Heeg
D24
ODOORN
0:49:38,685
1:56:52,882
0:47:51,301
3:34:22,868
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
332
Geke Venema
D40
EASTERLITTENS
0:46:23,860
1:31:33,087
0:42:58,695
3:00:55,642
2
333
Marion Visser
D40
NOORD SCHARWOUDE
0:47:04,437
1:42:46,942
0:43:44,315
3:13:35,694
3
331
Jelanda Visser
D40
ASSEN
0:53:05,702
1:47:05,253
0:53:11,126
3:33:22,081
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
341
Cora Mulder
D45
OVERBERG
0:49:53,655
1:47:27,566
0:50:06,982
3:27:28,203
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
352
Joke Rosier
D50
VRIES
0:47:48,063
1:43:54,156
1:00:57,546
3:32:39,765
2
351
Carla Reijrink
D50
POSTERENK-WILP
0:50:24,168
1:54:40,944
0:56:14,209
3:41:19,321
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
361
Tammoa Kasemier
D60
GRONINGEN
0:51:31,408
1:46:36,815
0:55:23,518
3:33:31,741
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
3
Erik-Simon Strijk
H20
ROOSENDAAL
0:34:14,171
1:19:45,295
0:39:31,399
2:33:30,865
2
12
Edwin Wiersema
H20
EELDE
0:43:47,780
1:26:05,982
0:44:46,599
2:54:40,361
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
2
Erik-Jan Spijkerman
H24
NIBBIXWOUD
0:35:11,557
1:18:38,174
0:36:54,963
2:30:44,694
2
5
Robert Beute
H24
ASSEN
0:35:19,638
1:18:30,990
0:39:02,787
2:32:53,415
3
4
Martin Veenhuizen
H24
EKEHAAR
0:35:19,226
1:21:26,783
0:39:37,933
2:36:23,942
4
6
Guido Gosselink
H24
AHAUS ALSTÄTTE (Duitsl.)
0:35:23,278
1:20:55,337
0:42:26,551
2:38:45,166
5
8
Thijs Koelen
H24
DELDEN
0:38:25,097
1:21:25,627
0:41:28,980
2:41:19,704
6
23
Gert Mulderij
H24
ELIM
0:40:36,629
1:21:18,227
0:39:53,786
2:41:48,642
7
32
Ronald de Graaf
H24
KOUDEKERK A/D RIJN
0:36:29,958
1:28:06,119
0:39:38,921
2:44:14,998
8
18
Henk Huitema
H24
AMERSFOORT
0:40:59,402
1:28:36,099
0:39:00,744
2:48:36,245
9
33
Geurt Witterholt
H24
HAREN
0:45:32,343
1:20:57,432
0:42:44,067
2:49:13,842
10
22
Eelco v.d. Meer
H24
UTRECHT
0:39:52,406
1:26:44,698
0:42:39,291
2:49:16,395
11
21
Ubbo Kuper
H24
HAZERSWOUDE RIJNDIJK
0:41:08,786
1:28:39,596
0:40:10,838
2:49:59,220
12
103
Lambertus Moes
H24
NIJEVEEN
0:45:07,375
1:23:34,487
0:42:00,841
2:50:42,703
13
16
Mark Groot
H24
UTRECHT
0:45:12,334
1:22:08,720
0:44:44,738
2:52:05,792
14
25
Rolf Smeding
H24
AMSTERDAM
0:42:31,090
1:28:14,278
0:41:36,521
2:52:21,889
15
34
Jeroen Funken
H24
ASSEN
0:40:18,253
1:28:15,029
0:44:01,434
2:52:34,716
16
24
Willem Schreurs
H24
HENGELO
0:39:49,745
1:25:58,931
0:46:58,883
2:52:47,559
17
30
Bart de Vries
H24
EELDERWOLDE
0:39:48,740
1:26:00,688
0:47:32,521
2:53:21,949
18
27
Ronnie Takens
H24
UTRECHT
0:42:26,643
1:26:01,296
0:45:21,939
2:53:49,878
19
19
Erik Jansen
H24
HOLTEN
0:37:57,809
1:29:13,770
0:48:41,308
2:55:52,887
20
28
Ralf Timmer
H24
AMERSFOORT
0:45:45,499
1:30:24,044
0:41:44,961
2:57:54,504
21
31
Joris de Winter
H24
GARNWERD
0:42:17,467
1:27:07,288
0:48:45,607
2:58:10,362
22
20
Kees Kuipers
H24
NIEZIJL
0:40:29,706
1:34:28,950
0:45:10,470
3:00:09,126
23
14
Eddy de Boer
H24
ASSEN
0:42:04,536
1:33:39,632
0:45:06,182
3:00:50,350
24
104
Joos Francke
H24
AMSTERDAM
0:43:19,457
1:30:15,474
0:49:28,095
3:03:03,026
25
29
Gerard Ubbels
H24
STIENS
0:45:25,610
1:33:27,454
0:45:57,600
3:04:50,664
26
35
Corne Kool
H24
RHENEN
0:42:28,523
1:28:03,163
0:54:36,033
3:05:07,719
27
26
Hartger Stellinga
H24
WORKUM
0:44:44,299
1:31:24,670
0:51:56,503
3:08:05,472
28
15
Martin van Dijkhuizen
H24
ZEIST
0:44:14,805
1:34:04,364
0:54:39,910
3:12:59,079
29
73
Sybo Glas
H24
EELDERWOLDE
0:44:43,632
1:42:46,859
0:57:32,907
3:25:03,398
17
Marcel Hartlief
H24
EELDE
0:44:03,860
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
7
Kurt v.d. Nes
H40
ZWOLLE
0:39:20,634
1:22:36,594
0:36:23,711
2:38:20,939
2
61
Edwin Ophof
H40
RAALTE
0:38:00,133
1:19:27,911
0:42:09,968
2:39:38,012
3
52
Martin Breedijk
H40
AMSTERDAM
0:36:31,185
1:23:27,249
0:41:29,017
2:41:27,451
4
70
Peter Visscher
H40
DE WIJK
0:42:12,369
1:24:31,142
0:40:19,647
2:47:03,158
5
63
Frans Spruijt
H40
GOUDA
0:38:44,530
1:26:26,471
0:42:47,785
2:47:58,786
6
54
Frank van Eunen
H40
EELDERWOLDE
0:42:10,555
1:24:21,455
0:43:51,637
2:50:23,647
7
59
Martin Neijensteijn
H40
ZWOLLE
0:41:00,335
1:29:35,636
0:45:48,037
2:56:24,008
8
62
Jacob v.d. Ploeg
H40
DAMWOUDE
0:42:14,749
1:33:20,967
0:41:42,678
2:57:18,394
9
68
Frank Veltman
H40
ALMERE
0:37:56,285
1:27:25,275
0:52:21,555
2:57:43,115
10
65
Maurice Tijink
H40
NORDHORN (Duitsl.)
0:45:44,517
1:30:27,576
0:43:06,392
2:59:18,485
11
57
Gijs Gjaltema
H40
DOETINCHEM
0:40:25,791
1:37:19,899
0:41:59,799
2:59:45,489
12
66
Jan Veen
H40
ASSEN
0:42:46,034
1:33:07,882
0:44:15,267
3:00:09,183
13
71
Jan Willem de Bos
H40
GRONINGEN
0:45:26,258
1:28:45,872
0:45:58,218
3:00:10,348
14
64
Archie Staal
H40
NIEUW HAAMSTEDE
0:40:07,937
1:36:49,230
0:44:41,220
3:01:38,387
15
53
Koos Dijkstra
H40
ASSEN
0:43:24,851
1:33:05,200
0:47:37,554
3:04:07,605
16
55
Jack Flik
H40
RUINEN
0:45:45,121
1:32:15,929
0:46:43,949
3:04:44,999
17
51
Piet Alkema
H40
HOOGEZAND
0:47:47,183
1:32:12,270
0:47:08,420
3:07:07,873
18
60
Michiel van Niekerk
H40
NIEUWERKERK A/D IJSSEL
0:41:12,011
1:35:03,093
0:52:00,320
3:08:15,424
19
56
Hans Geerts
H40
VOORBURG
0:43:56,409
1:37:48,013
0:47:08,887
3:08:53,309
20
69
Ruud Voerman
H40
NIEUWE NIEDORP
0:47:29,148
1:42:34,459
0:52:49,215
3:22:52,822
72
Herman Hendrickx
H40
ECHT
0:48:36,621
2:07:33,335
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
99
Dré van Oosten
H45
ANNA PAULOWNA
0:38:00,199
1:24:34,969
0:43:25,432
2:46:00,600
2
91
Fred Boelens
H45
VELP
0:41:34,452
1:29:12,188
0:40:10,806
2:50:57,446
3
95
Oscar de Jong
H45
DOODSTIL
0:42:08,962
1:31:19,070
0:42:52,676
2:56:20,708
4
96
Jack Lenssen
H45
OOSTRUM
0:41:15,207
1:27:36,724
0:49:25,386
2:58:17,317
5
98
Jan v.d. Meij
H45
BERLIKUM
0:40:06,889
1:33:10,711
0:47:53,114
3:01:10,714
6
93
Erik Dost
H45
GRONINGEN
0:42:00,989
1:40:56,568
0:47:28,345
3:10:25,902
7
102
Tonnie Rolink
H45
KLAZIENAVEEN
0:43:10,388
1:34:58,384
0:52:58,726
3:11:07,498
8
100
Peter Timmer
H45
DWINGELOO
0:46:13,495
1:39:15,251
0:47:48,607
3:13:17,353
9
94
Richard Hol
H45
AMERSFOORT
0:47:05,130
1:37:36,079
0:48:54,263
3:13:35,472
10
101
Ger van Mossel
H45
LEIDEN
0:45:09,552
1:40:51,810
0:48:23,978
3:14:25,340
11
97
Leo de Man
H45
EDE
0:49:48,068
1:47:10,149
0:58:01,860
3:35:00,077
92
Jaap Buchli
H45
SANTPOORT
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
135
Gerard Sluijs
H50
UTRECHT
0:38:08,960
1:30:17,695
0:40:27,797
2:48:54,452
2
132
Hans Scholing
H50
RUINEN
0:40:35,426
1:29:00,972
0:41:06,197
2:50:42,595
3
134
Her Tesselaar
H50
HEERHUGOWAARD
0:38:45,818
1:35:30,196
0:40:53,392
2:55:09,406
4
133
Jan Westveen
H50
LOENEN A/D VECHT
0:42:28,011
1:26:56,610
0:46:06,355
2:55:30,976
5
125
Fetse Hoogland
H50
RODEN
0:43:12,036
1:32:23,049
0:42:23,019
2:57:58,104
6
127
Frens Luning
H50
ZWOLLE
0:46:33,560
1:38:34,981
0:46:05,377
3:11:13,918
7
129
Lambert van Nuil
H50
KLAZIENAVEEN
0:42:57,051
1:40:50,822
0:48:15,529
3:12:03,402
8
123
Gerard v.d. Helder
H50
NOORDEN
0:45:01,451
1:39:22,232
0:50:44,530
3:15:08,213
9
124
Jeroen Hijstek
H50
NIEUW VENNEP
0:42:46,698
1:34:05,442
1:01:02,681
3:17:54,821
10
130
Charles van Rheenen
H50
VEENENDAAL
0:44:44,879
1:39:04,167
0:55:38,108
3:19:27,154
11
126
Nico v.d. Lee
H50
HILVERSUM
0:44:18,345
1:44:16,881
0:57:12,030
3:25:47,256
12
121
Arend Bisschop
H50
PESSE
0:48:30,765
1:42:54,457
0:57:21,386
3:28:46,608
13
128
Jan Mulder
H50
RUINEN
0:55:17,958
1:51:06,182
0:48:41,994
3:35:06,134
131
Adri Rink
H50
GRONINGEN
0:40:58,111
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
161
Frits Riemersma
H55
HAREN
0:41:34,989
1:25:19,129
0:41:17,873
2:48:11,991
2
153
Paul ten Hag
H55
AMERSFOORT
0:41:26,529
1:28:36,918
0:42:20,315
2:52:23,762
3
151
Douwe Brouwer
H55
FERWERT
0:44:14,355
1:31:26,937
0:40:09,347
2:55:50,639
4
157
Pierre Klerken
H55
VENLO
0:44:22,719
1:30:37,036
0:41:34,020
2:56:33,775
5
156
Dirk Keekstra
H55
GRONINGEN
0:43:33,966
1:33:15,871
0:41:07,783
2:57:57,620
6
163
Siem Tesselaar
H55
ALKMAAR
0:45:09,818
1:34:56,892
0:43:10,467
3:03:17,177
7
162
Jan Pieter Tensen
H55
RIJNSBURG
0:43:14,963
1:35:19,844
0:45:19,814
3:03:54,621
8
166
Fokko Hindriks
H55
GRONINGEN
0:41:30,879
1:38:42,204
0:43:50,861
3:04:03,944
9
152
Ronald Damen
H55
EEMNES
0:43:19,128
1:35:26,481
0:45:57,625
3:04:43,234
10
164
Jan Trip
H55
KLAZIENAVEEN
0:46:09,560
1:35:06,540
0:47:37,148
3:08:53,248
11
154
Leo de Hartog
H55
LEERSUM
0:43:02,762
1:34:57,162
0:52:30,986
3:10:30,910
12
159
Arie Meijer
H55
PUNTHORST
0:49:32,450
1:40:00,722
0:44:49,971
3:14:23,143
13
165
Tinus Wils
H55
PESSE
0:45:35,785
1:43:42,750
0:50:14,587
3:19:33,122
14
160
Roelof Moes
H55
NIJEVEEN
0:53:32,050
1:41:19,621
0:47:21,401
3:22:13,072
15
167
Henk Erends
H55
ASSEN
0:45:43,797
1:44:08,754
0:58:52,289
3:28:44,840
16
158
Douwe Kromdijk
H55
ZWOLLE
0:46:32,496
1:42:52,454
0:59:59,778
3:29:24,728
155
Gerrit v.d. Horst
H55
ZWAMMERDAM
0:57:38,051
1:51:35,331
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
200
Jan Stege
H60
WIERDEN
0:43:06,675
1:31:25,001
0:42:23,557
2:56:55,233
2
195
Co Looijesteijn
H60
ANNA PAULOWNA
0:41:17,759
1:37:02,893
0:46:26,620
3:04:47,272
3
192
Peter Bakker
H60
EDAM
0:44:54,964
1:30:48,083
0:50:37,721
3:06:20,768
4
193
Aart v.d. Breevaart Bravenboer
H60
NUMANSDORP
0:44:41,616
1:36:38,684
0:46:42,427
3:08:02,727
5
202
Harm Kuper
H60
EXLOO
0:47:35,422
1:34:12,660
0:47:50,247
3:09:38,329
6
194
Jos v.d. Lee
H60
TER AAR
0:49:11,283
1:43:46,173
0:47:39,986
3:20:37,442
7
198
Harm Pops
H60
GROOTEGAST
0:44:41,044
1:47:02,166
0:48:57,960
3:20:41,170
8
201
Lambert Veen
H60
TER AARD
0:50:09,890
1:43:29,978
0:49:58,669
3:23:38,537
9
196
Ype van Olst
H60
DRACHTEN
0:53:46,971
1:44:42,648
0:48:18,642
3:26:48,261
10
197
Kees Overes
H60
BODEGRAVEN
0:49:13,285
1:47:07,543
0:51:28,745
3:27:49,573
11
199
Johan Schrader
H60
SPANKEREN
0:47:52,591
1:51:44,689
0:48:51,071
3:28:28,351
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
222
Johan Bols
H65
EMMEN
0:53:12,354
1:38:48,160
0:45:08,427
3:17:08,941
2
225
Harry v.d. Werff
H65
ECHTELD
0:48:04,856
1:41:30,974
0:50:47,421
3:20:23,251
3
221
Jan Baas
H65
OOSTERSTREEK
0:57:05,063
1:46:18,414
0:51:06,963
3:34:30,440
4
223
Geert Klungel
H65
SMILDE
0:54:56,367
1:49:45,847
0:56:40,197
3:41:22,411
5
224
Ben Reuvers
H65
ASSEN
0:53:10,780
1:55:57,165
0:52:15,085
3:41:23,030
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
252
Cor Muller
H70
RENESSE
0:47:15,390
1:57:08,078
0:48:10,513
3:32:33,981
251
Joop Groeneweg
H70
BLESKENSGRAAF
0:53:38,746
1:57:00,735

Wintertriathlon Assen
25 oktober 2008

Uitslag Sprintafstand


25e Wintertriathlon Assen – 25 oktober 2008 – Sprintafstand
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
731
Bettine Doddema
D14
BEILEN
0:26:45,832
0:56:24,353
0:26:31,723
1:49:41,908
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
736
Mariëlle Hulsman
D16
HOLTEN
0:29:02,102
0:57:35,765
0:29:34,741
1:56:12,608
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
741
Martine v.d. Herberg
D18
WOERDEN
0:22:29,425
0:44:52,232
0:21:40,690
1:29:02,347
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
601
Kim v.d. Belt
D20
NIJMEGEN
0:26:03,753
0:52:10,532
0:25:25,191
1:43:39,476
2
602
Jeannette v.d. Linden
D20
IJSSELSTEIN
0:24:26,205
0:54:01,305
23 ronden 2:00:08,078
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
612
Nienke Dijk
D24
HOLTEN
0:21:58,522
0:47:20,944
0:22:53,054
1:32:12,520
2
620
Suzanne van Rooijen
D24
AMSTERDAM
0:23:43,417
0:50:53,833
0:24:09,606
1:38:46,856
3
614
Annemarie Freriks
D24
DEVENTER
0:25:58,535
0:53:28,151
0:22:25,831
1:41:52,517
4
613
Alien Flik
D24
RUINEN
0:25:03,940
0:51:43,643
0:25:19,908
1:42:07,491
5
615
Tamara v. t Hek
D24
UTRECHT
0:25:33,891
0:53:17,661
0:23:59,885
1:42:51,437
6
619
Monique Koopman
D24
EERSTE EXLOËRMOND
0:24:47,515
0:55:18,454
0:26:51,576
1:46:57,545
7
617
Tamara Immerzeel
D24
RIJSWIJK
0:26:05,934
0:55:07,973
0:26:42,007
1:47:55,914
8
621
Lynette van Rooijen
D24
DEVENTER
0:23:41,264
0:54:34,979
0:31:29,139
1:49:45,382
9
616
Elise Hooft
D24
AMSTERDAM
0:27:26,633
0:54:56,198
0:30:42,590
1:53:05,421
10
623
Rolien Schepers
D24
ALBERGEN
0:29:05,628
1:00:35,181
0:30:31,281
2:00:12,090
611
Ria van Dijk
D24
RUINEN
0:29:41,175
0:58:09,035
26 ronden 1:59:19,927
618
Irene Ittmann-Bindenga
D24
HILVERSUM
0:28:47,712
0:57:44,123
23 ronden 1:59:24,327
624
Agnes Uneken
D24
ASSEN
0:27:05,014
1:00:40,773
24 ronden 1:59:32,844
625
Jeanet v.d. Bogert
D24
BARNEVELD
0:29:38,086
1:01:10,790
24 ronden 1:59:22,350
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
653
Ellie Scholten
D40
DEURNINGEN
0:24:44,452
0:51:27,251
0:21:36,264
1:37:47,967
2
652
Hilde van Heuveln
D40
ZANDEWEER
0:25:39,431
0:52:06,797
0:27:27,026
1:45:13,254
3
651
Anny Feddema-Berga
D40
KATLIJK
0:28:07,557
1:02:15,575
0:26:54,509
1:57:17,641
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
673
Cora v.d. Haar
D50
LEEUWARDEN
0:24:43,527
0:54:41,796
0:26:40,049
1:46:05,372
2
676
Anja Tillema
D50
SCHOORL
0:27:04,053
0:55:45,350
0:28:39,955
1:51:29,358
671
Ingrid van Berkel
D50
ELLECOM
0:30:37,214
672
Antje de Boer – van Nispen
D50
ASSEN
0:29:43,092
1:11:26,902
675
Trudy Tanke
D50
ENSCHEDE
0:26:07,697
0:56:31,008
25 ronden 2:00:06,324
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
691
Mirjam Brugman
D60
BOSKOOP
0:25:37,355
0:58:49,998
0:35:23,051
1:59:50,404
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
701
Tommy Staal
H14
NIEUW HAAMSTEDE
0:18:15,077
0:49:32,774
0:25:43,816
1:33:31,667
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
711
Kevin Lek
H16
EMMEN
0:19:16,777
0:42:05,065
0:20:58,431
1:22:20,273
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
724
Niels Strijk
H18
HAZERSWOUDE RD
0:17:53,211
0:40:46,582
0:22:20,462
1:21:00,255
2
723
Jorrit Pepping
H18
ASSEN
0:19:15,601
0:44:12,178
0:19:33,739
1:23:01,518
3
721
Bjorn Bolt
H18
ANNA PAULOWNA
0:21:27,615
0:45:46,654
0:22:45,438
1:29:59,707
4
722
Sven Maris
H18
HASSELT
0:18:18,114
0:52:11,363
0:22:07,922
1:32:37,399
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
504
Diede v.d. Vendel
H20
OTTERLO
0:23:14,935
0:46:11,257
0:23:26,153
1:32:52,345
2
501
Thijs van Diepen
H20
GRONINGEN
0:19:55,653
0:47:43,333
0:26:56,115
1:34:35,101
3
502
Michael Groen
H20
KRIMPEN AAN DE LEK
0:17:44,425
0:48:14,455
0:32:53,774
1:38:52,654
4
503
Mark van Noord
H20
WIJSTER
0:26:37,846
0:51:32,439
0:23:07,001
1:41:17,286
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
526
Henkjan van Goor
H24
Daarlerveen
0:19:34,386
0:43:52,190
0:20:16,534
1:23:43,110
2
513
Marijn van Brakel
H24
DALEN
0:18:38,976
0:43:14,513
0:23:19,331
1:25:12,820
3
511
Tobias v.d. Berg
H24
ALMERE
0:19:40,206
0:45:41,294
0:21:44,261
1:27:05,761
4
524
Gerard Ypma
H24
AMSTERDAM
0:20:48,621
0:46:04,083
0:22:55,783
1:29:48,487
5
525
Roelof Oosterhuis
H24
GRONINGEN
0:21:26,290
0:45:02,384
0:23:31,320
1:29:59,994
6
516
Jeroen de Jong Posthumus
H24
GRONINGEN
0:21:27,044
0:44:42,033
0:25:13,707
1:31:22,784
7
512
Egbert Bosscher
H24
ASSEN
0:25:13,351
0:49:34,675
0:21:51,710
1:36:39,736
8
515
John Heysteeg
H24
AALSMEER
0:23:05,620
0:47:44,039
0:26:18,332
1:37:07,991
9
517
Robert v.d. Kaaden
H24
MANTGUM
0:23:39,627
0:49:25,532
0:25:35,855
1:38:41,014
10
519
Jeroen v.d. Nes
H24
ZWOLLE
0:25:31,730
0:50:06,028
0:27:02,340
1:42:40,098
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
551
Johan Lek
H40
EMMEN
0:18:48,358
0:43:34,181
0:19:14,813
1:21:37,352
2
553
Lammert v.d. Ploeg
H40
ZWAAGWESTEINDE
0:18:59,340
0:43:11,846
0:21:32,584
1:23:43,770
3
541
Janwillem Brouwer
H40
DWINGELOO
0:20:50,135
0:42:46,846
0:20:09,439
1:23:46,420
4
544
Johan Dijkstra
H40
ASSEN
0:20:31,668
0:43:16,945
0:20:26,144
1:24:14,757
5
543
Kees Cohen
H40
AMSTERDAM
0:20:35,756
0:42:27,104
0:23:10,170
1:26:13,030
6
547
Luuk Heuvelman
H40
KOEKANGE
0:21:15,998
0:46:27,892
0:21:36,442
1:29:20,332
7
552
Marc Onnen
H40
OEGSTGEEST
0:21:18,319
0:44:32,149
0:24:01,673
1:29:52,141
8
564
Henk Walters
H40
ASSEN
0:22:17,558
0:47:50,592
0:23:03,279
1:33:11,429
9
533
Peter Berghuis
H40
SCHIPBORG
0:18:59,576
0:47:44,629
0:26:40,855
1:33:25,060
10
563
Marcel Walstra
H40
JOURE
0:20:59,984
0:46:08,565
0:28:43,721
1:35:52,270
11
560
Andre Ton
H40
GELDERMALSEN
0:23:13,399
0:48:15,944
0:24:26,005
1:35:55,348
12
534
Marco Betman
H40
APELDOORN
0:18:45,929
0:51:15,602
0:27:22,455
1:37:23,986
13
556
Geje Schutte
H40
T LAGE VAN DE WEG
0:22:06,823
0:51:02,629
0:24:47,941
1:37:57,393
14
536
Hans Bolt
H40
ANNA PAULOWNA
0:22:50,608
0:51:28,317
0:23:51,133
1:38:10,058
15
538
Han Boselie
H40
GELDERMALSEN
0:22:30,428
0:47:39,741
0:28:07,860
1:38:18,029
16
542
Wim Casparie
H40
GRONINGEN
0:24:31,735
0:49:30,728
0:25:29,596
1:39:32,059
17
557
Marcel Smalbil
H40
ASSEN
0:25:03,019
0:48:36,573
0:26:02,821
1:39:42,413
18
546
Frank Hengeveld
H40
NOOTDORP
0:24:21,793
0:47:06,390
0:28:59,943
1:40:28,126
19
559
Louis Timmerman
H40
OLDEMARKT
0:22:19,660
0:52:20,765
0:26:09,086
1:40:49,511
20
537
Klaas Bos
H40
RODEN
0:23:48,903
0:50:27,065
0:28:30,877
1:42:46,845
21
545
Luc Hekman
H40
ASSEN
0:24:40,081
0:51:53,131
0:26:17,279
1:42:50,491
22
548
Gerrit Jansen
H40
ASSEN
0:22:15,937
0:51:44,351
0:29:28,617
1:43:28,905
23
555
Henk Schepers
H40
WEERDINGE
0:23:42,760
0:52:42,565
0:28:08,626
1:44:33,951
24
549
Rudolf Kamphuis
H40
ASSEN
0:22:18,874
0:52:52,793
0:29:31,829
1:44:43,496
25
558
Hans Smit
H40
GRONINGEN
0:26:40,419
0:54:51,507
0:27:44,841
1:49:16,767
26
554
Willy Pomper
H40
ZUIDLAREN
0:25:38,219
0:57:03,970
0:27:14,257
1:49:56,446
27
535
Cees Bol
H40
BUSSUM
0:23:45,030
0:58:36,485
0:29:26,932
1:51:48,447
28
565
Andre Westerveld
H40
ASSEN
0:26:39,892
0:55:47,069
0:30:52,989
1:53:19,950
550
Jos Laagland
H40
DEN HELDER
0:28:11,324
0:58:14,058
18 ronden 1:59:15,227
561
Tijmen Vermaas
H40
AMSTERDAM
0:23:54,315
0:53:56,823
562
Henry de Vries
H40
ASSEN
0:23:15,786
0:47:58,225
15 ronden 1:46:24,595
566
Willem Jonker
H40
ASSEN
0:28:27,720
1:04:22,281
18 ronden 1:59:06,807
DQ
539
Riemer Bosma
H40
HAULERWIJK
0:20:26,193
0:44:05,801
0:00:44,755
1:25:19,655
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
578
Ben van Ommen
H50
DELDEN
0:21:05,141
0:44:57,865
0:21:38,763
1:27:41,769
2
571
Dick Bastiaannet
H50
ASSEN
0:19:39,576
0:45:32,625
0:25:23,892
1:30:36,093
3
583
Bart Dolfin
H50
AMSTERDAM
0:23:12,000
0:46:03,855
0:27:13,289
1:36:29,144
4
574
Meine Hoitsma
H50
KOLLUM
0:21:15,226
0:52:39,438
0:24:31,137
1:38:25,801
5
577
Tom Nieuwenstein
H50
NIEUW BALINGE
0:21:47,084
0:53:16,420
0:24:35,458
1:39:38,962
6
572
Pieter Cats
H50
ASSEN
0:24:09,883
0:59:12,886
0:24:42,100
1:48:04,869
7
581
Sjoerd v.d. Zwaag
H50
ZWAAGWESTEINDE
0:24:11,067
0:55:17,657
0:29:29,520
1:48:58,244
8
580
Berend Jan Sterken
H50
NIEUWLEUSEN
0:25:48,834
0:55:41,993
0:30:35,793
1:52:06,620
9
573
Willem van Essen
H50
HOOGEVEEN
0:25:12,323
0:54:23,076
0:33:02,329
1:52:37,728
10
599
Dick Niezing
H50
Assen
0:26:13,841
0:51:45,898
0:34:52,598
1:52:52,337
576
René Kraaijeveld
H50
DEN HELDER
0:27:39,356
0:56:42,893
23 ronden 1:59:28,263
Pos
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
593
Jacob Heslinga
H60
HEGEBEINTUM
0:25:18,518
0:51:12,037
0:23:07,381
1:39:37,936
2
594
Peter Kluin
H60
GRONINGEN
0:28:09,271
0:54:14,813
0:25:38,525
1:48:02,609
3
598
Sietse Woudstra
H60
RHEEZERVEEN
0:25:54,735
0:57:39,601
0:28:11,020
1:51:45,356
4
591
Albert Fleer
H60
EDE
0:26:38,480
0:55:02,280
0:31:25,443
1:53:06,203
5
592
Riekele Heida
H60
HEERENVEEN
0:26:17,372
1:00:09,613
0:28:50,299
1:55:17,284
6
595
Meine Oosterveld
H60
LANGBROEK
0:26:44,715
0:58:30,810
0:31:44,602
1:57:00,127
7
597
Berend Uneken
H60
ASSEN
0:29:58,146
0:58:15,978
0:30:15,505
1:58:29,629
596
Theo v.d. Rijt
H60
EDE
0:32:36,366
1:10:36,919
25e Wintertriathlon Assen – 25 oktober 2008 – Prominenten
Pos
Bib
Firstname
Class
Add1
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
1
756
Johan Boonstra
H40
GASTEREN
0:19:42,772
0:41:28,226
0:19:18,441
1:20:29,439
2
782
Arjen Kuper
H24
GRONINGEN
0:17:09,989
0:44:34,861
0:19:12,367
1:20:57,217
3
759
Jan van Baar
H50
HENSBROEK
0:18:27,845
0:44:15,731
0:20:20,794
1:23:04,370
4
752
Marc Boumans
H24
DEN BOSCH
0:20:32,614
0:43:26,858
0:19:12,677
1:23:12,149
5
751
Jefte de Bruin
H20
NIJMEGEN
0:20:36,590
0:43:15,187
0:19:25,663
1:23:17,440
6
755
Edwin Mellema
H24
VEENDAM
0:19:37,555
0:44:57,151
0:19:21,958
1:23:56,664
7
757
Alco Kruithof
H40
LEMMER
0:21:51,826
0:44:31,663
0:20:10,148
1:26:33,637
8
761
Henk v.d. Belt
H50
HUISSEN
0:21:26,637
0:46:26,723
0:20:38,309
1:28:31,669
9
775
Martine ten Kate
D24
BALKBRUG
0:20:18,241
0:47:27,904
0:23:42,659
1:31:28,804
10
764
Hans van Wijk
H50
BENEDEN LEEUWEN
0:23:44,351
0:50:32,484
0:22:04,965
1:36:21,800
11
770
Jaap Talen
H60
HOOGEVEEN
0:22:08,453
0:48:34,521
0:27:35,830
1:38:18,804
12
763
Wijnand v.d. Vendel
H50
OTTERLO
0:23:15,456
0:53:39,121
0:22:47,005
1:39:41,582
13
765
Cees de Boer
H60
ASSEN
0:25:41,250
0:52:28,617
0:23:50,934
1:42:00,801
14
768
Leo Hollemans
H60
EMMEN
0:24:46,584
0:50:34,106
0:29:19,010
1:44:39,700
15
766
Aad Brugman
H60
BOSKOOP
0:26:07,061
0:52:18,919
0:28:23,133
1:46:49,113
16
780
Gerda Oostveen
D60
MEERKERK
0:25:34,471
0:55:50,244
0:26:38,151
1:48:02,866
17
772
Piet Kreeft
H70
WILLEMSTAD
0:25:39,074
0:54:47,253
0:32:51,557
1:53:17,884
18
767
Rob van Heijst
H60
ZUIDWOLDE
0:26:02,928
0:59:22,648
0:34:18,974
1:59:44,550
778
Minke Oord
D50
JOURE
0:25:05,807
1:03:26,037
26 ronden 1:59:38,211
773
Koos Sloof
H70
WADDINXVEEN
0:28:43,418
0:00:58,544
18 ronden 2:00:06,848
774
Charlotte Hulsman
D20
HOLTEN
0:30:43,916
1:10:26,028
753
Machiel Ittmann
H24
HILVERSUM
0:17:54,339
777
Marianne Groot
D50
ALMERE
0:00:59,435
1:49:18,555
Wintertriathlon Assen
Uitslag Trio’s (teams)
25e Wintertriathlon Assen – 25 oktober 2008 – Teams
BEDRIJVEN
Pos Bib Firstname Team Lopen Fietsen Schaats TotalTm
1 955 Robert Huisjes / Dimitri Lafleur / Johan Lek NAM Best in Class 36:00,3 13:36,3 39:54,8 29:31,4
2 952 Tjaard Berger / Pier Kalsbeek / Symen Algra CRV Arnhem 39:15,0 25:30,3 36:09,6 40:54,9
3 959 C.Raaijmakers / J. Joldersma / W. van Hardenveld NAM Litecad 38:37,1 21:32,3 46:12,4 46:21,8
4 957 Wynze van Heijst / Sjacco Matthijs / Piet Moerkerken NAM Bron van energie 42:55,5 20:50,6 43:59,6 47:45,6
5 951 Jan Uiterwijk / Gerrit Trul / Rense Trul Calduran Kalkzandsteen 39:37,0 30:30,9 37:56,6 48:04,4
6 963 Jarno Wieldraaijer / Erwin Wieldraaijer / Hannes Wieldraaijer Roelfsema Kalkzandsteen 41:40,8 24:52,2 46:19,4 52:52,3
7 961 Albert Coeling / Willem v.d. Velde / Piet Hoekstra NAM Venko 43:52,0 24:27,8 45:00,7 53:20,4
8 960 Hans Prak / Klaas Duursma / Han Visscher NAM LOP 42:00,6 35:15,7 43:14,2 00:30,5
9 953 Johan Vaartjes / Rob Wibbelink / Hans Tetteroo NAM AJS 42:39,3 29:43,2 48:30,5 00:53,0
10 954 Bert Gijsberts / Ben van Gellekom / Bert Geerligs NAM Baker Hughes 39:47,0 35:06,0 48:00,0 02:53,0
11 968 Hans Jansen / Reinoud Storm / Klaas Jan de Vries NAM-SOGOS 45:40,8 31:23,8 47:03,4 04:08,0
12 964 Richard Santing / Luuk Lesschen / Ben Ernens Unive Noord 41:03,4 41:46,5 47:47,8 10:37,7
13 956 Daan Hartog jager / Ronald den Ouden / Anneke vd Haak NAM BIS / R&H 42:26,3 40:09,1 48:21,9 10:57,3
14 967 Adrie Prins / Ake v.d. Vinne / Marchienus Kok Winel PSV 47:44,6 39:42,6 50:40,3 18:07,5
15 965 Ralph Philips / Kees van Dijken / Focco Post Winel 1 42:12,0 44:57,0 51:49,2 18:58,3
16 966 Jacob Lageman / Pieter Antuma / Johan Scholing Winel 2 50:08,3 32:40,1 56:41,1 19:29,5
17 958 Rene Smallenbroek / Jelle de Vries / Martien v.d. Haak NAM L9FF1 54:11,0 42:40,1 46:55,3 23:46,4
18 962 Richard Bakker / John van Schie / Jans de Vries NAM VoORop 54:35,5 37:32,5 07:34,5 39:42,5
TEAMS
Pos Bib Firstname Team Lopen Fiets Schaats TotalTm
1 867 Ludy Timmer / Loek Mulder / Rudi Groenendal TMG Combinatie 35:15,1 14:14,1 34:09,4 23:38,6
2 833 Jan Hendrik Hutten / Jan Plagge / Jan Hulzebosch Johnny Boys 38:11,5 22:42,7 35:25,7 36:19,9
3 810 Werner Dijkstra / Guus Dijkstra / Harrie Doesburg BUVOVV 40:40,2 20:50,3 35:27,5 36:58,0
4 876 Sven Strijk / Stefan Paalman / Patrick Reinders Pro-wintertriathlon-team 35:41,7 26:42,9 34:33,6 36:58,1
5 880 Rick Oosterlaar / Hidde Bos / Jordy Hagen 39:07,9 22:03,6 36:19,5 37:31,0
6 835 Henk Oldehinkel / Henry Gerrits / Jan Everhardus Kroezen & De Vries 1 37:28,2 19:53,5 40:47,4 38:09,0
7 819 Klaas Compagner / Henk Engel / Edward Stam De Rappe Kerels 38:30,2 24:20,0 35:58,3 38:48,5
8 864 Harm Kooiker / Albert Tippe / Peter Lier Team Lindenholz 37:28,5 26:16,0 35:41,4 39:26,0
9 803 Christel v.d. Made / Robert Godfroid / Leo Blakborn 46:07,2 16:58,9 36:20,1 39:26,2
10 862 Bert Ittersum / Bernie Prins / Gijs Botterblom TEAM BBG 44:21,0 20:46,0 35:32,7 40:39,6
11 881 Jan Sijtsma / Harrie Groener / Rene Lukens IJSVOGELS 1 36:48,6 24:39,7 39:45,5 41:13,8
12 820 Harold Kruidhof / Henk Wind / Klaas Schra De Snelle Rakkers 36:32,4 25:20,5 39:48,7 41:41,6
13 821 Henk v.d. Molen / Job Bennen / Barry de Vries De Toppers 37:32,3 26:42,9 37:39,2 41:54,4
14 831 Theo Weda / Stefan Kamphuis / Paul Aarninkhof IJsvogels Denekamp 37:48,4 28:15,9 35:51,1 41:55,4
15 845 Alma Burema / Suzanne van Gelder / Karen Werkman Ladies Only 41:29,8 22:53,8 39:21,3 43:45,0
16 815 Henry Pappot / Wilfred Pappot / Rudy Pappot De Daltons 37:09,6 26:39,6 40:53,3 44:42,5
17 807 Gerjan Bakker / Michiel v.d. Linde / Jan v.d. Linde BaLiLi 38:49,4 24:46,3 41:41,6 45:17,2
18 829 Jan Akkerman / Berend Tiemens / Henk Smit Hebejasta 40:04,4 26:27,0 39:37,5 46:08,9
19 839 Jeroen Pelgrom / Koen Kosse / Siena Drogt Kroezen & De Vries 5 39:50,2 26:48,5 40:51,1 47:29,8
20 822 Marc Komen / Gerben v.d. Vries / Vincent Zylstra De Zwijnen 39:14,8 23:38,4 44:46,5 47:39,7
21 812 Sander Heesen / Ben Kwakman / Edwin Rensen DDDBM&T 35:03,7 25:22,9 47:33,2 47:59,8
22 854 Rens Oldenkamp / Sieger Oldenkamp / Andries Oldenkamp Sauna Vihta Zandhuizen 45:50,2 24:53,1 38:22,1 49:05,4
23 814 Laurens Stiekema / Willem Huizing-Buiter / Gert de Roo De Collegas 40:41,9 23:02,1 45:56,2 49:40,2
24 828 Henk de Wilde / Hendri Timmerman / Gerard de Boer GAP TEAM 46:24,9 22:18,1 41:18,5 50:01,5
25 873 Jeroen v.d. Vlist / Nienke Vlak / Tom Nauta WinterTriathlon Groningen 39:37,7 32:31,8 38:04,5 50:14,0
26 818 Willy Elshof / Fopke Drijfholt / Kees Drijfholt De Grodios 41:10,5 27:07,3 42:57,1 51:14,9
27 809 Jeroen Scharft / Hans Ruiter / Ad Dorpmans Bodewes shipyards 45:09,9 17:26,9 48:46,9 51:23,7
28 834 Wout Nijhoving / Ralf Gulikers / Tom Nijkamp K3 39:52,6 29:55,2 41:54,6 51:42,5
29 865 Bas v.d. Kant / Wim v.d. Kant / Jorrit v.d. Kant Team Van de Kant 42:02,7 28:37,0 41:08,6 51:48,3
30 848 Kasper Nijkamp / Ernst Voerman / Erwin Diekman Mercanto Vergioni 40:50,2 25:15,4 47:09,1 53:14,7
31 872 Erwin Akkerman / Arjan Hokse / Anton Bloemberg Wij Goan er veur 38:49,8 24:56,9 49:28,5 53:15,2
32 823 Wendy Hoven / Ingeborg Kreuze / Dorien v.d. Kant Doing Well Ladies 46:26,0 28:05,9 39:05,1 53:37,0
33 824 Haike Nillesen / Anco Weijman / Aletta Pomper Dr op en dr over 39:17,7 29:24,2 45:48,3 54:30,3
34 877 Anneliek Sijtsma / Janet ten Kate / Indra Arendz Girlpower GVAV 44:50,3 30:47,3 40:21,4 55:58,9
35 816 Rik Braakman / Gerwin v.d. Vegte / Heine Brons De Drie Kuitenbijters 41:24,4 24:52,9 50:30,2 56:47,5
36 850 Bert Zwinkels / Jasper Vedder / Paul Spaans obokeu 41:31,8 32:20,1 44:50,4 58:42,2
37 832 Roelof Dilling / Wim Jansen / Guus Bel Jan Belling 42:35,6 29:28,4 47:38,4 59:42,4
38 868 Rene v.d. Meulen / Gerrit v.d. Meulen / Remco v.d. Meulen van der Meulen en co 47:48,5 30:22,8 41:33,7 59:45,0
39 844 Herman Sluis / Rene Meyer / Wiebe Nauta Kroezen & De Vries 10 45:48,0 27:03,5 47:48,3 00:39,9
40 879 Edwin Busch / Chris Grevengoed / Gerjan Goorhuis yvg-gvav 44:07,4 33:49,1 42:53,4 00:49,9
41 842 Jasper Klein / Aljen Reurink / Gerard Gomarus Kroezen & De Vries 8 41:49,4 30:31,3 49:23,0 01:43,7
42 851 Jordan Doornbos / Gerard Pepping / Flip Moerker PEPFLIPJOR 45:13,7 17:44,6 02:58,3
43 817 Jans Koops / Johan Schipper / Wim Hengeveld De Drie Podagristen 44:06,1 38:27,8 41:36,5 04:10,4
44 843 Wim Koopman / Henry v.d. Most / Rene Hemme Kroezen & De Vries 9 44:17,9 31:46,6 49:31,2 05:35,8
45 853 Dula Brandsma / Hans Brandsma / Hans Brandsmald samen meer dan 100 46:16,4 32:02,2 47:32,2 05:50,8
46 870 Albert v.d. Vegt / Harry Kanis / Hendrik Bouwmeester Vekabo team 44:59,8 38:45,1 42:11,6 05:56,5
47 805 Simon Smidt / Andre Smidt / Simon Smidt 39:35,9 38:27,5 47:55,9 05:59,3
48 836 Frits Bennink / Roelof Kelly / Willie Wellenberg Kroezen & De Vries 2 44:49,9 32:42,4 48:35,6 06:07,8
49 869 Peter Oudshoorn / Hans Zwaneveld / Jan de Vries VDW-Olsstars 43:52,8 31:57,9 50:17,6 06:08,3
50 825 Richard Kocks / Henk Pots / Roelof Plat echte bakker Pots 46:19,7 39:08,7 43:34,6 09:02,9
51 801 Thijs Boessenkool / Tonny Veldhuis / Marloes Veldhuis 46:47,8 31:20,4 51:02,8 09:11,0
52 802 Jeanette Londema / Cees Beentjes / Cees Beentjes 46:24,3 31:22,1 51:29,5 09:15,9
53 827 Henk Boer / Jan Schaafsma / Keimpe Roedema FYTRIS 1 42:53,7 41:47,7 46:57,7 11:39,0
54 857 Peter v.d. Brink / Robert de Jong / Leo van Dorresteijn Soest en omstreken 2 52:26,6 24:43,7 54:56,1 12:06,3
55 841 Harold Hoffink / Edward van Dijk / Tinus de Vries Kroezen & De Vries 7 37:38,6 46:36,3 48:26,8 12:41,7
56 813 Jos Stukker / Coen Bisschop / Harry Stukker De Bisschoppers 47:59,6 38:35,2 47:37,2 14:12,0
57 840 Martin Kampinga / Michael de Vries / Nicole Hemme Kroezen & De Vries 6 44:51,4 45:40,1 44:12,3 14:43,8
58 849 Roel Blekkenhorst / Egbert Mulder / Warrie Lindeman No Name 49:55,0 41:11,3 44:10,1 15:16,5
59 852 Bart Honings / Koos Middendorp / Han Fred Weelink RSG Stad en Esch 1 49:55,8 38:10,8 48:45,0 16:51,6
60 808 Johan Schouwenaar / R.J. Steenberg / Gerhard Drenth Bodewes shipyards 46:35,4 43:56,8 47:54,8 18:27,0
61 861 Richard Schepers / Johannes v.d. Wal / Gerard Steffens Stefenco 44:40,3 46:51,5 46:56,9 18:28,7
62 855 Karin v.d. Meulen / Larissa Drysdale / Janneke Kanis Sister act 52:06,1 26:58,1 59:48,3 18:52,6
63 866 Diana Goudswaardt / Ron van Dongen / Theo Keesman team Zilverschoon 58:12,4 34:03,2 49:20,9 21:36,5
64 871 Monique Maat / Josanne Venekamp / Bastiaan de Winter voorwaartsvoorwaarts!! 50:36,5 44:50,6 47:10,8 22:37,9
65 804 Fokko Boelens / Wim Hoving / Wim Hoving 47:26,7 36:38,0 58:35,7 22:40,3
66 863 Frank Ottenhof / Janine Ottenhof / Gerd Abbring Team FJG 46:44,8 51:01,3 46:38,6 24:24,6
67 859 Astrid Dam / Hans Kramer / Gert Egbers Soest en omstreken 4 00:14,5 31:08,9 53:07,9 24:31,3
68 858 Arjan Snijders / Gilbert Seefeld / Rob Rozeboom Soest en omstreken 3 56:28,7 37:17,3 51:12,7 24:58,7
69 830 Sjaan Beentjes / Joyce Rijkers / Dirk Londema Het Marsdiep 51:55,4 47:53,3 45:27,6 25:16,3
70 811 Ruud Breevoort / Ruud Scheenstra / Adri van Sleen City of Stone 00:46,9 36:24,7 48:28,0 25:39,5
71 837 Ko Sluis / Gerie Meierink / Henk Kerkdijk Kroezen & De Vries 3 48:57,4 37:09,1 26:06,5
72 838 Martijn Botter / Harold Benjamins / Henk Bouwman Kroezen & De Vries 4 52:21,5 33:45,2 26:06,6
73 860 B. Hooft-van Wijk / I. Kramer-Spijker / L. Volgers Soest en omstreken 5 51:00,3 45:33,5 49:44,1 26:17,9
74 874 Reina Leerink / Marike Bremmer / Geertje Boersma beebee 54:56,9 38:49,2 57:25,9 31:11,9
75 875 Janet Jansen / Bert Stubbe / Annet ter Beek gewoon voor de gein 1 57:41,6 39:06,0 55:51,9 32:39,5
76 856 Hettie Oude Kempers / Rene ten Haaf / Rene Loohuizen Soest en omstreken 1 53:43,6 48:18,8 50:37,6 32:40,0
77 878 Agnes Baas / Stefan Plat / Aniek Steenhuisen gewoon voor de gein 2 02:32,5 34:48,9 56:09,8 33:31,2
78 826 Elly Melles-Douma / Jan Melles / Jan Stoker Elly2Jan 00:54,9 46:56,3 47:52,5 35:43,7
806 John Zeijerveld / Gerard de Jong / Gerard de Jong AGD De Kwakel 45:28,4 36:23,7 46:47,9
847 Mark Schreurs / Erik van Loo / Carel Lamboo Los Limbos 40:48,7 28:54,2
846 Janine Duker / Fenija Duker / Irma Veenhuizen LadyMoves 53:30,7

Wintertriathlon Assen
25 oktober 2008

Uitslag Recreanten

25e Wintertriathlon Assen – 25 oktober 2008 – Recreanten
Bib
Firstname
Class
Hometown
LopenTm
FietsenTm
SchaatsenTm
TotalTm
401
Jan Bakker
H50
LEERDAM
0:47:48,810
1:43:08,890
0:49:44,051
3:20:41,751
402
Nico Barten
H40
IJSSELSTEIN
0:48:17,035
1:52:53,013
1:03:35,753
3:44:45,801
403
Peter Bergen Henegouwen
H45
DEN HELDER
0:47:08,308
1:39:04,062
0:58:44,971
3:24:57,341
404
Evert-Jan de Boer
H24
ASSEN
0:43:55,441
1:45:05,092
0:53:40,189
3:22:40,722
405
Theun de Boer
H55
ZUIDLAREN
0:53:50,975
1:57:03,776
0:57:34,809
3:48:29,560
408
Huib Bol
H65
PIJNACKER
0:49:11,021
1:52:26,531
0:51:33,137
3:33:10,689
409
Jacob Bosma
H24
DEVENTER
0:43:36,932
1:34:44,073
1:18:42,320
3:37:03,325
410
Tiemen van Bruggen
H24
ROTTERDAM
0:41:38,084
1:50:14,725
1:01:30,794
3:33:23,603
411
Frans Bruijnen
H24
DRONTEN
0:52:06,544
1:50:42,934
412
Dick Buter
H50
HEERDE
0:45:48,974
1:33:47,394
0:45:20,074
3:04:56,442
413
Paul Carstens
H24
DEN HAAG
0:41:39,177
1:33:04,232
0:52:58,675
3:07:42,084
414
Arjen Eijlers
H40
WOERDEN
0:50:42,552
1:48:27,046
0:56:07,283
3:35:16,881
415
Niels Eriks
H24
DRONTEN
0:50:50,780
1:51:55,212
1:04:51,617
3:47:37,609
416
Ilja van Ermingen
H24
BOCHOLTZ
0:48:41,426
1:35:47,555
417
John Faasse
H50
ZAANDAM
0:49:12,481
1:40:46,951
0:58:58,972
3:28:58,404
420
Teus Gijsen
H45
BREUKELEN
0:40:19,818
1:39:05,955
0:48:03,152
3:07:28,925
421
Ronald van Gilst
H40
DE BILT
0:47:35,547
1:38:58,216
1:01:25,784
3:27:59,547
422
Ruud Gimbergh
H24
DIEMEN
0:52:08,247
1:51:36,526
423
Annemarten Groenman
H65
NIEBERT
0:58:04,038
2:15:57,420
424
Jacob de Groot
H45
LEEUWARDEN
0:45:47,476
1:38:49,733
0:56:33,324
3:21:10,533
425
Henk Helmantel
H40
SELLINGEN
0:39:56,888
1:55:03,951
0:46:24,570
3:21:25,409
427
Gert-Jan Hol
H40
TRICHT
0:44:16,710
1:40:19,957
0:58:58,525
3:23:35,192
428
Jan Holleman
H45
SANTPOORT
0:51:37,323
1:51:59,054
0:54:57,306
3:38:33,683
429
Coen Holzhauer
H50
EMMEN
0:56:44,922
1:40:45,170
0:55:04,384
3:32:34,476
430
Jack van Honschoten
H24
HAARLEM
0:39:58,599
1:40:25,378
0:49:20,704
3:09:44,681
431
André Hooft
H24
SOEST
0:47:28,150
2:02:41,550
0:52:05,910
3:42:15,610
433
Bob Hordijk
H50
ASSEN
0:48:18,658
1:43:48,935
0:52:58,467
3:25:06,060
435
Piet de Jong
H50
OOSTERWOLDE
0:48:16,119
1:50:21,006
0:52:31,942
3:31:09,067
436
Patrick Jongenburger
H40
SINT PANCRAS
0:51:11,145
1:45:33,773
1:02:14,967
3:38:59,885
437
Rob Jongenburger
H24
HEILOO
0:50:37,807
1:52:30,155
1:06:14,533
3:49:22,495
438
Bart Jonkers
H55
HARDENBERG
0:49:18,474
1:51:10,394
1:02:46,731
3:43:15,599
439
Peter van Keeken
H40
OBBICHT
0:54:30,562
1:47:11,972
0:59:30,515
3:41:13,049
440
Jeroen Kok
H24
DEN HAAG
0:52:45,293
441
Dirk Koning
H55
RUINERWOLD
0:39:17,123
1:44:20,782
0:53:58,729
3:17:36,634
442
Thomas Kraal
H24
UTRECHT
0:46:03,829
1:34:53,065
1:00:07,941
3:21:04,835
443
Joost Kwakman
H40
HAARLEM
0:49:00,525
1:53:58,018
0:51:58,901
3:34:57,444
445
Henk v.d. Linde
H60
AMERSFOORT
0:53:24,045
1:44:10,790
0:49:44,460
3:27:19,295
447
Geert Manting
H45
WESTERBORK
0:52:14,064
1:52:51,611
0:57:52,875
3:42:58,550
448
Michelle Meijer
D24
DEN HAAG
0:52:49,286
1:44:40,453
0:49:20,730
3:26:50,469
449
Jaap Meijering
H45
RODEN
0:51:39,228
1:45:27,085
0:48:54,661
3:26:00,974
450
Ap de Meyer
H40
AMSTERDAM
0:48:09,673
1:48:35,927
1:07:09,020
3:43:54,620
452
Arjan Mulder
H24
WORMER
0:42:31,351
1:35:42,611
0:41:37,090
2:59:51,052
454
Erik Negenman
H40
HAARLEM
0:45:30,068
1:47:02,842
0:50:08,764
3:22:41,674
456
Kornelis Oosterhuis
H24
ASSEN
0:38:56,694
1:34:06,781
0:48:49,630
3:01:53,105
457
Arne Oplaat
H24
DIEPENHEIM
0:43:38,947
1:39:58,111
0:54:05,733
3:17:42,791
459
Adrianus de Ridder
H50
GELDERMALSEN
0:47:47,705
1:34:24,315
0:59:19,613
3:21:31,633
460
Fred Rijkers
H50
DEN HELDER
0:58:11,656
1:42:55,666
0:57:46,420
3:38:53,742
463
Hugo v.d. Sluys
H55
DE BILT
0:50:50,253
2:10:13,703
464
Robin Smit
H40
HOOFDDORP
0:50:22,833
2:04:05,488
0:58:40,105
3:53:08,426
465
Niko Stammes
H40
WARMENHUIZEN
0:40:32,738
1:28:14,245
0:47:42,740
2:56:29,723
466
Bert v.d. Stoep
H55
HATTEM
0:51:52,223
1:42:19,336
0:58:58,386
3:33:09,945
467
Bart Taag
H40
HAARLEM
0:57:28,200
1:59:31,737
0:59:16,737
3:56:16,674
468
Sipke Talsma
H24
HOGEBEINTUM
0:43:58,394
1:36:36,723
0:48:20,557
3:08:55,674
469
Hendrik Terburg
H60
ASSEN
0:54:15,671
1:49:12,749
1:08:13,424
3:51:41,844
470
Rudy Veen
H55
SLOCHTEREN
0:56:46,037
1:57:43,427
0:55:54,575
3:50:24,039
471
Mark Veenman
H40
DRONTEN
0:49:27,240
1:41:38,124
1:00:10,294
3:31:15,658
472
Henk Veurink
H50
OMMEN
0:45:24,269
1:43:13,255
0:49:50,484
3:18:28,008
473
Erik v.d. Vries
H50
ASSEN
0:48:35,562
1:42:52,536
0:48:50,401
3:20:18,499
475
Leen van Weenen
H40
BEESD
0:45:40,600
1:41:30,244
0:54:39,806
3:21:50,650
476
Martien Weerts
H50
VIERLINGSBEEK
0:56:49,850
1:51:20,794
1:01:25,688
3:49:36,332
477
Jacob Weideman
H45
RUINERWOLD
0:50:46,493
1:50:01,576
0:55:15,182
3:36:03,251
478
Siebe Westendorp
H55
ZUIDLAREN
0:54:16,362
2:06:26,717
479
Jos Wilborts
H55
BIEST-HOUTAKKER
481
Eduard Workala
H55
WAGENINGEN
1:01:02,788
1:57:40,626
482
Carla Zantvliet
D40
HAARLEM
0:56:29,303
2:04:42,068
483
Ronald Zom
H45
WAGENINGEN
0:53:33,549
1:43:43,798
1:14:01,185
3:51:18,532
484
Erik Theunissen
H40
NIEUWEGEIN
0:44:19,998
1:44:43,226
0:48:28,511
3:17:31,735
485
Antien v.d. Vegt
D24
ZUIDWOLDE
0:41:39,942
1:40:23,128
1:02:28,837
3:24:31,907
486
Jan Mesu
H45
EMMELOORD
0:43:25,346
1:31:00,909
0:43:04,746
2:57:31,001
488
Steven Hengeveld
H50
BARNEVELD
0:54:31,926
1:52:53,735
0:57:47,512
3:45:13,173
489
Robert Memelink
H24
EDE
0:43:38,609
1:46:21,856
0:51:50,797
3:21:51,262
490
Dick Dokman
H45
BEESD
0:44:14,386
1:37:53,004
1:20:52,492
3:42:59,882
491
Jan Kleef
H55
EXLOO
0:50:49,527
1:42:28,320
0:58:26,041
3:31:43,888
492
Henry Perdok
H45
NORG
0:36:39,060
1:38:26,576
0:48:37,592
3:03:43,228

Een gedachte over “Spijkerman en Van der Vegt Nederlands Kampioen wintertriathlon”

  1. Geachte organisatie,

    De 25ste editie was weer succesvol, door het weer, door het sporten, door de gezelligheid van onze groep sporters uit Den Helder die jaarlijks richting Assen reist om dit gezellige en sportieve evenement mee te kunnen maken. door het mooie poloshirt maar ook zeker door de voortreffelijke organisatie en de vele vrijwilligers. Bedankt hiervoor namens

    de sportgroep uit Den Helder

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.